Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a Beatles legrosszabb...

Melyik a Beatles legrosszabb száma szerintetek?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom..Csak a szépre emlékezem.
ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Let it be.


Nagyon idegesítő. Nem tudom miért lett ennyire sikeres.


A pentatonboxos kamu gitárszóló pedig borzasztó benne.


(Szubjektív vélemény, ne sértődj meg rajta)

ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Obládí obládá. többet nem tudok, ami ne lenne jó.
ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Revolution 9-et nem számítjuk (amit én nem igazán tekintek zenei alkotásnak), akkor a Long And Winding Road. Az még hagyján, hogy koncepció szintjén is a korábban már elsütött ötleteik köszönnek vissza. De a zenei körítés akkora szentimentális nyálparádé, ami még Hollywoodban is sok lenne, teljesen hallgathatatlan tőle a dal.
ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sárga tengeralattjáró
ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mansour ***** válasza:
Nem könnyű kérdés, mert a korai korszakukban elég sok a gyengécske dal, ott inkább azt a pár jót kell külön kiemelni. A Hard Day's Nighttól kezdtek igazán jók lenni. Az érettebb korszakukban valószínűleg tényleg a Yellow Submarine és az Ob-la-di, ob-la-da a legrosszabbak, sőt én ide sorolnám még az All together now-t is. Bár a Yellow Submarine gyerekdalnak, az Ob-la-di, ob-la-da pedig vicceskedésnék még elmegy, csak nem kellett volna nagylemezre tenni. Amúgy a 4-essel is egyetértek, továbbá nekem a Don't pass me by is túl gyengének tűnik. De az eddigieket egyszer-egyszer még csak végig lehet hallgatni. Egy szám van viszont, amit végig sem tudok hallgatni: You know my name (Look up the number)
ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, én leszek az első, aki sosem értette, mi a baj az Obladi Obladával (hacsak nem az, hogy idehaza a vasfüggöny mögött "tölcsért csináltak belőle"). Oké, nem egy monumentális alkotás, de nem kell mindent olyan komolyan venni, a Fehér album meg amúgy is tele van nehezen emészthető dalokkal, elfér rajta egy könnyed kis lazítás.
ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Here comes the sun
ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Revolution 9
ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!