Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresztények hallgathatnak...

Györffykee kérdése:

Keresztények hallgathatnak sátánista metalbandákat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se keresztény, se sátánista. Ateista vagyok, nem hiszek a földöntúli dolgokban. Viszont anyám nagyon azt akarja hogy keresztény legyek, még templomba is el akar küldeni (nyilván sose mentem el) és meg is vagyok keresztelte. Hogyha anyám továbbra is ezzel cseszeget akkor azzal is fog hogy sok sátánista bandát hallgatok? Egyáltalán hogy mondjam meg neki mostmár véglegesen hogy nem hiszek az ilyen dolgokban és nem vagyok se keresztény se sátánista?

ápr. 13. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj, ez picit homályos. Azért akarsz sátánista zenéket hallgatni, hogy kiakadjon? Vagy attól félsz, hogy kiakad, ha megtudja, hogy ilyeneket hallgatsz?
ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1. Mindig is ilyeneket hallgattam. Ezek a zenék jönnek be. Azt tudja hogy metalt hallgatok de nem tudja milyet szóval igen, kicsit félek.
ápr. 13. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
#2 Ettől miért kell félni? Ha ennyire kemény metált hallgatsz, akkor igazán kiállhatnál magadért egy kicsit...
ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Anyámtól még a buszon is félnek. Annak hogy milyen zenét hallgatok szerintem nincs köze ahhoz hogy mennyire vagyok "kemény". De te tudod.
ápr. 13. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs köze, sőt általában több magába forduló ember hallgat metalt. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy ez a műfaj csak az introvertált embereké lenne, elvégre nagyon sokan járnak ki koncertekre is, de nagyobb a valószínűsége.(voltak róla kutatások is talán)


Kérdésre válaszolva, szerintem ne gondold túl. Hallgasd és élvezd a zenét.

Varg nézeteit én is utálom pl. de egy kis Burzum mindig jöhet.

ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Keresztény, vagy legalábbis hívő vagyok, és imádom a Mercyful Fate-et. Szerelmes dalokat sem csak az hallgathat, aki szerelmes.
ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!