Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Carson Coma-t mennyire ismerik...

Carson Coma-t mennyire ismerik az emberek és kb. milyen korosztály hallgathatja őket?

Figyelt kérdés
Én a héten fedeztem fel és csak reménykedni tudok, hogy a tinik között nagyot mennek. :)

2022. szept. 12. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább a fiatalok, ilyen 12-16 éves korosztály. Legalábbis az én osztálytársaim meg vannak őrülve értük, bár nem értem, hogy miért, na mindegy. Azt nem tudom, hogy mennyien ismerik őket, de szerintem vannak egy páran.
2022. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, többségében 12-16 éves korosztály hallgatja őket, de ez csak az átlag. Szerintem egész sokan ismerik (én például mikor még nem hallgattam/szerettem őket akkor is tudtam körülbelül kik ők és ezzel szerintem többen vannak így). De sok mindent meg tudsz ha belépsz a "Carson komák zsibongója" nevű fb csoportba :)
2022. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
munkatársam ~14-15 éves lánya is nagy rajongója, ennyit tudok
2022. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Csak a gyakorin hallottam róla, meg valami aljadék zenékkel foglalkozó cikkben láttam a nevet, szóval gondolom 10-14 évesek hallgatják, mert az ember a képlékenyebb korszakában minden puruttyaságot meghallgat.
2022. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

inkább 18-25 éves korosztály. Ezért hívják sokan "Fősulis alter" bandának őket :)


Amúgy a magyar zenei színtéren üde színfolt.

2022. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
16-22-ig kb
2022. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
85%
Eléggé híresek lettek ebben az évben, a korosztály meg ami hallgatja az elég tág. Kb 14-22 évesek.
2022. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább fiatalok, 15-25 között… De amúgy meg mindenféle korosztályból vannak hallgatóik, azért mostmár baromi népszerűek.


Spotifyon többen hallgatják Őket mint Majkát.


YouTubeon meg mostmár 6 videójuk van ami 1 milliós megtekintést elért. A legnézettebb az 2.3 millió. 1.8 millió a második… Itthon sem ez a legtöbb nyílván, de a mainstreamben már rendesen benne vannak.

És ahhoz viszonyítva, hogy még alig van zenéjük, ez sok.

2022. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Főleg 13-17 éves alter lányok hallgatják őket és a koncerteken is mindig ők vannak. Én 19 éves lány vagyok, nem vagyok alter, szóval vannak kivételek de a többség olyan, mint amit írtam
2023. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!