Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Azahriah dalait helyette...

Ha Azahriah dalait helyette egy olyan énekes adná elő aki szépen artikulál,nem hadar,akkor az sokak számára befogadhatóbbá tenné ezeket a nótákat?

Figyelt kérdés

#Ének,zene,dal,Blöró
ápr. 18. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert ezek 💩 nóták. A múltkor is elmagyaráztuk már neked, hogy ToiToi-kúró dalai semmitmondó, tucat trash-szennyek- hadarás nélkül is. Nem, nem rendszerkritikusak, nem,világmegváltóak.
ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
40%

#1 Nyüszíts csak! 😂😂


Tudom, tudom, fájdalmas, hogy egy 21 éves srác 2 év alatt Magyarország lakosságának a többszörösét érte el nézettségben, ezért, és ezzel milliókat keres, hát na, ez van. Te is pakoltad volna a csajt a toi-toi mögött, ha lehetőséged lett volna rá valaha.

ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

#2,(Te a kérdező vagy!) Ezeket a nézettségeket ponthogy a trash-celebek érik el. Varga Irénke, Tóth Gabi, Kulcsár Edina, ugyanezeket hozza.

A nézettséget meg a toitoi dugás dobta meg. Azt a ronda, trombózis eső proli ribit meg neked kéne pakolni, hozzád való.

ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
59%

#3 Ezt nem akartam leírni, de te tényleg irigy vagy. Nem teljesen mindegy neked, hogy egy számodra idegen ember kivel létesít szexuális kapcsolatot? Süt az egész írásodról, hogy valamivel nem vagy megelégedve, valami fáj neked ezzel a sráccal kapcsolatban.


Van más is rajtad kívül aki nem szereti, nem szívesen hallgatja, mert nem a világa, ezzel nem vagy egyedül. De senki nem pazarolja az idejét egy olyan személyre akit gyűlöl, nemde?


Feleslegesen ódázol róla, hogy mennyire utálod, attól még nem lesz kisebb előadó, ezzel Bánki Beni (csepűrágó) szintjére süllyedsz le.


Azt sem állítom, hogy nincsen nála sokkal jobb előadó ebben az országban, de az tagadhatatlan, hogy a srácban van tehetség, megtöltött egy arénát, az a több ezer ember mind-mind azért ment el mert tehetségtelen?


Az meg, hogy egy Varga Irén, vagy Tóth Fabihoz hasonlítod, szintén téged minősít. Hallgass meg egy Varga Irén "zenét", aztán ezt a srácot, rájössz magadtól is, hogy miről beszélek! ;)

ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3


Azt a választ nem én írtam..Nem vagyok oda különösebben a művészetéért..Úgyhogy engem aztán nem zavar;bármit is írsz róla.Leginkább csak az érdekel,hogy mi,milyen támogatás lehet az oka a hirtelen jött sikerének?Hiszen az nem valószínű,hogy telesen önerőből,csak úgy stadionokat megtöltő koncerteket szervezzen.Tehát logikus következtetés,hogy komoly támogatást kaphat valahonnét.

ápr. 18. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Hány kamuprodilról akarsz még ódákat zengeni egy trashcelebről? Miért fáj neked, hogy trash? Minek írsz ki kérdést ha csak egyféle véleményt viselsz el?
ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
59%
#6 Felvázoltam neked a #3-as válaszban, hogy miért nem színvonaltalan. Erre nem válaszolva, továbbra is nyomatod, hogy "trash", te tényleg egy idióta vagy..
ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az idióta. Kiírsz napi 2 kérdést azért, hogy nekiugorhass annak aki nem ért veled egyet. Akkor menni kell rajongói csoportokba nyáladzani ha ennyire be vagy gerjedve rá.
ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy mesterszakács főz valamit szarból, az akkor sem lesz finom.
ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#1 kérlek mutasd be azokat a nótákat amiket te írtál!
ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!