Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem gondoljátok, hogy kicsit...

Nem gondoljátok, hogy kicsit túlzott a felhajtás Muri Enikő körül?

Figyelt kérdés

Nem mintha nem ismerném el a hangját, valóban megérdemelten kerülhetne be, de ez a sok fan club, a riportok, az érdeklődés ,meg rajongás ami övezi, szerintem el van túlozva. Emlékszem, tavaly is meg voltam lepve, miért vele csinál riportot a fókusz, meg miért sztárolják ennyire a Because of you után.

Voltak ott még legalább ennyire jó és még jobb énekesek is, akik csendben eltűntek akkor is.


Félre ne értsetek ,nem azzal van bajom, hogy megint megpróbálta,hanem azzal, hogy tavaly is, idén is kiemelten mutogatják a többi hasonlóan jóhoz képest.


Szerintem tavaly egyébként Németh Katica sokkal jobb volt, és jobb is ,mnit Enikő - bár most egy megosztó dalt választott.


Enikő meg kissé olyan nekem ezekkel az érzelmes világslágerekkel,amiket mindig hoz, mint anno a Fekete Dávid a Megasztárban a musicalmániájával.


2011. szept. 11. 11:35
1 2
 1/20 Foxyy válasza:
69%

Hát Fekete Dávid utra béna, szerintem őt meg se említsük...


Szerintem Enikő szimpatikusabb, azért sztárolják. Katicának is jó hangja van, de valahogy kicsit agresszív megjelenése van, Enikő meg természetes, jobban tudnak vele azonosulni az emberek.

2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

igen, Dávid tényleg nem egy akkora dobás.



De miért mindig Enikőt emelik ki, mikor tavaly is jópár nagyon jó volt még ott ?

Igazságtalannak tartom.

2011. szept. 11. 11:40
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Én abszolút nem bírom azt a csajt, ahogy Janicsák Vecuskát sem bírtam. Szerintem elég röhejes, ha egy ember nem képes veszíteni.


Enikő is szépen el fog felejtődni.

Azt a Fannit, is nagyon istenítették tavaly, aztán most meg a kutya sem foglalkozik vele. :)

2011. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Muris Enikő? Csinos, jó hangja van, jól énekel, nem is ma kezdte az "ipart", ha megnézed a YouTube-ot, elég komoly előélettel és (valószínűleg) háttérrel rendelkezik már, ezért sok a rajongója.

Katica? Jó hangja van, jól is énekel, de a megjelenése...hagy némi kívánnivalót (pl. koviubit:)) maga után. Nem feltétlenül kellene minden jó hangú énekesnek tótveraként kinéznie. Itthon, ahol a lakosság nagy hányada túlsúlyos, még elmegy, de a nagyvilágban - ahol azért sokan énekelnek magas színvonalon - a sztárcsinálók (producerek) tudnak válogatni az esztétikusabb felhozatalból. Vagy tényleg valami olyat kell tudni, amit más biztosan nem és az eladható.

Katicának (is) biztosan lesznek itthon lehetőségei (ha valaki felkarolja és menedzseli), valamilyen pozíciót tud majd szerezni a pop-iparban, de manapság ez nem akkora durranás. Meg lehet nézni, ki mennyi lemezt tudott készíteni és eladni...

2011. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudod, hány világsztár amerikai feka énekesnő van, akinek túlsúlya van ?
2011. szept. 11. 12:05
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miben énekelt korábban Enikő. Az a banda szerintem elég mezei.
2011. szept. 11. 12:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van kedves kérdező.Okés,szép hangja van.De egy csomó mindenkinek van olyan szép.Meg hát ilyen ismert érzelmes dalokat választ,hogy mindenki emlékezzen rá.Gondolom legközelebb Rihannától az Unfaithful-t fogja.Nekem mondjuk nem tartozik a kedvenceim közé ez a csaj :)
2011. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az egyik hozzászólónak üzenném, hogy ha én egy zenét hallok a rádióban mondjuk, és kiráz tőle a hideg, akkor nem az énekes megjelenésére vagyok kíváncsi. Lehet valaki szép, és sz@r hangú, és fordítva.
2011. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ki az a Muri Enikő?:D
2011. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Engem kegyetlenül irritált már tavaly is, idén meg nem nézem az x faktort.

A külseje: ízlések és pofonok, szerintem Muri egyáltalán nem szép, sőt, tavaly egy szép nő sem volt azok között, akiket Geszti választott.

2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!