Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja a legtöbb 40 év...

Miért mondja a legtöbb 40 év feletti ember a kicsit is alteresebb, rockos zenékre, hogy b.zi zene?

Figyelt kérdés
megfigyeltem már, ha nem tipik magyar zenéket hallgatsz az emberek besorolják egy olyan “műfajba” amit ők sem tudnak megnevezni

máj. 15. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én csak simán szarnak hívom :D
máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
a legtöbb 40 év feletti ember mindenre elég könnyen rámondja, hogy b.zis, ami nem a sör-meccs-autó-nők négyszögben mozog
máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mansour ***** válasza:
100%
Nem tudom, én zenére még soha nem mondtam ilyet. Esetleg az előadóra, ha nagyon úgy viselkedik. De az biztos, hogy az átlag magyar ember zenei ízlése eléggé a béka feneke alatt van, és amit nem ért, azt általában valamilyen dehonesztáló jelzővel minősíti.
máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sok mai "alternatív" zenekar elég nyikhaj számomra. Igazából ezek többnyire ugyanolyanok, mint az átlagos popzenék, csak máshogy öltözködnek az előadók. Pedig jó lenne, ha ma is lennének izgalmas alter előadók. Nyitott vagyok, keresem az ilyeneket. Pl. igen kellemes meglepetés volt a Xiu Xiu. Azt mondtam végre, meg is hallgatom valamelyik koncertjüket gyorsan. Magyarok között nem találtam olyat, ami tetszene, csak a régieket: Európa Kiadó, Csókolom, Ápolók, kezdeti Tudósok.

A Quimby és a Kispál is nyálas nekem. Ettől még örülök, hogy sok ember szereti őket, és legyen mindenki boldog. De nem keverném ezt a szexualitással.

Rockból nekem ez a doom reneszánsz is igen bejön. Mephistofeles, Las Historias pl.

Vagy a minden stílusú Igorrr is pompás kísérleteket végez.

50f

máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Marketingfogás lett az “alter” címke az utóbbi években. A mikiegér posványból kimondatott pop-rock díznisztárokra is ráaggatják, aminek ugye, már alapjaiban sincs semmi köze nincs a valódi alternatív rockzenéhez.

Most épp olyan hullámot élünk, amikor sajnos divat, és ilyenkor megszaporodnak az ilyen kamualter előadók.

máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
*kimosdatott
máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Mert begyepesedett.
máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert sz*r
máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Mit értesz Altosabb, Rockosabb zene alatt?
máj. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!