Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahria koncert csak én...

Azahria koncert csak én szerintem volt lehúzás? Szerintem sokan nyertek rajta. Ja és egy ideig nem fogjátok látni, amennyi pénzt keresett a hétvégén szerintem depresszióba fog esni!

Figyelt kérdés
Ja meg 50ezer forintért cipőt árul a követőinek. Azt szerintem ingyen is odaadhatta volna. Meghallgattam a számait, engem irítál, nyomába sem érhet a régieknek. Szerintem nincs a hazánkban egy jó énekes és ezt találták, elhitették az emberekkel, h jól énekel. A mai generációt szerintem nagyon könnyű manipulálni
máj. 27. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Szokásos Azahriah gyűlölés, köszönjük szépen...
máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Van pár jó énekes Magyarországon, csak őket a kutya sem ismeri, mert nincsenek úgy felfuttatva, mint ez a középszerű senki.
máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
#2 Irigykedés lvl 999.
máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
55%
Nem tudom, én inkább lementem Belgrádba a Rammstein koncertre. 🔥🔥🔥
máj. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
#1, #3 Te vagy az, Azi? :D
máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye...?
máj. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bazaltkaroly válasza:
51%

Az a lényeg, hogy sokan nyerjenek rajta. Te talán ingyen dolgozol?

Egy ilyen koncertet sok pénzt, és munka létrehozni. Fizetni kell a zenekart, a hangosítót, a fénytechnikust, a roadiekat, egyéb személyzetet, a fénytechnikát, a hangtechnikát, a helyszínt stb. És ezeket úgy, hogy legyen rajta kereset is, mert ha nem lenne, akkor nem is járna koncertezni és akkor az lenne a baj.

Utánanéztem a cipőnek amit árul. Ez egy merch, amit a Tisza cipővel összeállva készítettek. Ezt is azért árulják, mert kell nekik a bevétel, és így tudják őt támogatni. Jobb lenne, ha a semmiért kéregetne? Ha nem tetszik nem kell megvenni, ingyen meg nem fogja odaadni. Te sem adnád el a cuccaidat ingyen.

Én nem vagyok a rajongója, és a hangja nem szimpatikus nekem, nem az én ízlésemnek felel meg, de el kell ismerni, hogy sokat ért el ilyen fiatalon, és sokkal kreatívabb zenéket csinál, mint a hatszázadik káromkodós, beszólogatós rapper, vagy a nyolcszázadik sablonos mulatós zenész. Az őa zenéje kitűnik a tömegből. Legalábbis kitűnt, amíg nem kezdték mások is utánozni.

Nem manipulációról van szó, nem lehet rávenni senkit, hogy valamit szeressen, egyszerűen olyan zenéket csinál, ami sok embernek tetszik. A nagy régieket is szidták az akkori öregek, és bizonyos szempontból némelyik csak utánzat volt. Például az Illésről látszik, hogy a Beatles-ből merítettek, és egy kis magyaros dallammal fűszerezték. Így kapásból csak négy régi, magyar előadó jut eszembe, akik egyediek voltak, LGT, Bergendy, Cseh Tamás, a Vadászat albumtól Hobo. Persze hozzáteszem, hogy jóról másolni nem bűn, ha jó a kivitelezés, és van benne valami egyedi.

máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tatyó ***** válasza:
45%
Ez a toi toi warriah tudna írni dal a hátszélről is...
máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Tatyó ***** válasza:
45%
na, meg hogy ki utánoz kit... Copy Con utánnozza azaria-t, úgy-e :D még időben sem jönne ki... de irigy vagyok azira... ahhoz azért kell gyomor, hogy valaki egy budiban örömködjön, mikor minden lehetősége meglett volna rá, hogy a hölgyet kulturáltabb körülmények között csábítsa el...
máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tatyó ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=PZ0-i1hUFlw utánozzák ...


azi semmivel sem jobb, több, csak ő kapott p.hátszelet...

máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!