Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új nagyszerű Dj a láthatáron?

Új nagyszerű Dj a láthatáron?

Figyelt kérdés

Aki én lennék!

Virtual Dj 7el dolgozom.

Szerintetek milyen cucc kelene hozzá? egyszerű keverő? 2-3csati? Zenkari? vagy inkább Herkules Dj konzol?

A szoftver maradna de tippeket várnék, hogy hogy lehet ne belőlem igazi Dj.

Ismernek járok zenélni de van egykét f@sz ember aki nagynak érzi magát és zavernak meg lehurrogják a zenéimet(pedig Disco's Hit es zenéket tolok).

áthúzási, hang, fény, látvány tippek érdekelnének!


2010. nov. 5. 21:41
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hallod barátom ekkora szájjal nem fogsz semmit elérni...

előbb gyarkorolj mixelni, vegyél 1 kezdő felszerelést..

Csodálkozol ha lenéznek, ekkora arccal énis azt tenném..

Nem mindenki szereti a Disco's hit zenét.

Hogy jársz zenélni amikor saját cuccod sincs? vagy ekkora vagy már h szponzorálják...?

Ajánlott 2 cd lejátszó 1 keverő, Füles, mikrofon meg 1 laptop se árt... ja meg persze HELYESÍRÁSI SZÓTÁR

Amúgy Virtual DJ-t kezdpknek ajánlják a jobbak Traktor DJ-t használnak..


És ne szavazz le, mert nem oltani akartalak ezzel, csak azt , hogy észrevedd h lehet van alapja annak amit mondanak...


Sok sikert a zenéléshez

Ice;)(16/f)

2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ht a Virtual az azért jó mert SZERETEM!

A traktor pedig egy 82es MTZ SZERINTEM!

csak azért kérdeztem, hogy mi kellene mert van:

-mikrofon

-kisebb hangcucc

-fejhallgató

-Behringer VMX-300 keverő

-a mix az megy elég jól! hallgatnak engem sőt szeretnek csak a kigyúrt f@szállú dj-k től félnek akik fenyítik ket h engem ne hallgassanak persze azt se tudja mi a crossfader...

sőt barátom felpontozlak!

tudod miért? mert az őszinteség ott van benne!

2010. nov. 6. 00:12
 3/13 A kérdező kommentje:

ja ht ha olyan helyre megyek pl tornaterem akkor nekem általában fizetnek 3ropit óránként!

és van egy haver aki Garry Live sorozattal hangosít és az hangcuccát kibérelem ingyenbe!

2010. nov. 6. 00:14
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Olyan nincs, hogy " Disco Shites zene "

legyen önálló stílusod ha lopod mások stílusát semmire se mész...

2. A Djség kezdetén alapokat tanulj nem virtual dj

3. Teli van már a padlás is diszkóssal de hajrá:D

2010. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Értem

hát nézegettem a keverőt(Behringer VMX-300) nem olyan rossz az. Én egy Behringer DJX-700-ast fogok venni az szerintem megéri:)

De ha szeretnél effektezni is akkor ajánlom a behringer dfx69-t ez elég jó kis cucc:)

Meg ha van laptopod akkor azt, vagy ha nincs akkor ajánlok még 2 cd lejátszót mellé(1pár cd lejátszó árábol majdnem kijön 1 laptop...:D)


Az jó hamár fizetgetnek érte de itt azért döntő nagyságú az ismerettségi kör hogy betudj robbani és ezért jut be olyan kevés dj az elitbe:)


És ez az utolsónak is szól : hiába van sok dj abbol nagyon kevés fog bejutni az elitbe...:)


Ice;)(16/f)

2010. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát a DJX-700 nekem kicsit sok:)

nem árban hanem 4 csapágyas keverő kinek kell(direkt írtam így). de láttam effekt is van benne. A dfx69 meg nekem sok!

kihasználni nem tudom! Hát az én stílusom az a Disco's hit és a Hardcore musikák:) 170bpm felett nem sok ember foglakozik de nekem jobb érzés táncolni is rá. Kicsit pörgősebb ahogy én!

Köszi a választ mindenkitől

2010. nov. 6. 14:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elitbe jó körökbe nem az jut be akinek ismeretsége van hanem aki lerak valamit az asztalra! Ne Magyar átlag viszonylatokat nézzünk...a DJ szakma is a tanulásról a tapasztalatokról szól!
2010. nov. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Igen utolsó igazad van , de maygarországot sajnos ezt jellemzi...:S:/

Megnézhetjük "John the Valiantot" aki 1éve dj-zik elvégzett 2 dj tanfoylamot és már övé a világ, mert a bátyja Puskás Peti benyalta a médiának... Közbe nem 1 nagytudású srác...

Ez a baj a mai világgal...

Ice;)(16/f)

2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

aza John the valiant rol nemhallottam még!

de szerintem egy csicska...

hamarosan töltök mixet youtubera és meglátjátok bennem a jövőt/multat

2010. nov. 7. 21:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyet nem nehéz ottvannak a nyuszikból lett djk és egyéb olyan figurák akik már külföldre járnak ki zenélni de ettől még nem híresek és nemis mérvadóak..

Tommyboy, Budai, Chriss, Palotai és sokan mások ők azok akik alapján ezt a világot/szakmát kell nézni.

2010. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!