Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein egy náci együttes?

A Rammstein egy náci együttes?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, bírom őket meg a zenéjüket meg minden, csak egyik haverom mondta hogy ne hallgassak ilyeneket mert nácik.. :S
2010. nov. 15. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem az.
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem az, csak hazafi. De tudjuk hogy ez már egyesek szerint nácizmus... De van egy olyan érzésem hogy a haverod azt sem tudja mi az a nácizmus és kik/milyenek. És még nem is beszéltünk a nemzet szocializmusról... Bocs, de hülye a barátod.
2010. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bumbi02 ***** válasza:
100%
annyira nácik mint amennyire a depresszió skinhead.. semennyire sem.. ajánlom a barátodnak hogy lapozzon fel egy törikönyvet, aztán egy német szótárt és forditsa le a dalszövegeket.. aztán rájön h miért nem náci.
2010. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem náci ,nem is antifa...legalábbis nem politikai tartalmúak a klippjeik

a haverod szerintem onnan veszi ezt hogy a youtube-on rengeteg 2.világháborús archív felvétel alá Rammstein zenét kevertek

2010. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt írják az albumuknál: Genre: Hard Rock & Metal - Industrial.


Bár nekem,mikor megjelent az ich will c. számuk,Punk-nak tűnt.

2010. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem az. Baloldali gondolkodásúak, ezt ki is fejezték a Links 2-3-4 című számukban. Az, hogy németül énekelnek indusztriális metált, még nem lesznek nácik.
2010. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sztem se azok, köszi a válaszokat, majd megmondom haveromnak, hogy ne csesztesen ezzel mert nem azok :D amugy meg azt hallgatok amit akarok.. nem? :D
2010. nov. 19. 15:59
 8/15 anonim válasza:
72%
ezt már nagyon unom! :/ csak mert német náci?! gondolkozzatok már itt MO-n több a náci, mint otthon -.-
2011. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

sajnos nem :(

De attól én még az vagyok! :P x)

2011. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Büszkék a németekre de nem nácik!

Olyan dalaik vannak,hogy Moskau,Amerika,Mann Gegen Mann és a Links cimű számban arról van szó,hogy ők balosok és jobbikosok asszem.

2011. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!