Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rammstein egy náci együttes?

A Rammstein egy náci együttes?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, bírom őket meg a zenéjüket meg minden, csak egyik haverom mondta hogy ne hallgassak ilyeneket mert nácik.. :S
2010. nov. 15. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jajj de imádom az ilyen kérdéseket! nem értem, hogy egyes emberek(nem rád gondolok kérdező :D) miért azonosítják egyből a németeket a nácikkal. nekem van német ismerősöm, na akkor ő is náci?? szóval a válaszom NEM, a Rammstein NEM, ismétlem NEM náci...
2011. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

"sajnos nem :(

De attól én még az vagyok! :P x)"


örülök, hogy ennyire büszke vagy rá...mondd csak, jártál már Auschwitzban??? idióta f.sz

2011. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Velemenyem a következö...A Rammstein nem naci es nem is balos.Paul Landers azt mondta,hogy „Wir sehen die Welt anders als in links und rechts aufgeteilt." Magyarul:Mi maskeppen latjuk a vilagot mint csak jobb es bal oldalra osztva. A Links cimü szamot szerintem csak azert csinaltak mert mar a 90-es evekben azt mondtak,hogy nagyon fasisztak es szerintem elegük volt ebböl a hülyesegböl.
2011. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe lennének nácik ha a Gitáros zsidó és régi képekben az énekes és a másik gitáros kommunista cuccokban volt??? :"D
2012. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki ismeri a Rammsteint tudja hogy nem szoktak politizálni. Nekik egy viszonylag korrekt és jó világképük van, pl az America című számban szarkasztikusan kigúnyolták a globalizmust. Viszont őket nem lehet se jobb se baloldalra beskatulyázni. Egyszerűen jó zenét csinálnak, büszkék arra hogy németek, és szerintem elég intelligensek is.
2014. márc. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!