Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni basszusgi...

Szeretnék megtanulni basszusgitározni, mit ajánlotok? Érdemes rögtön a baszugitárral kezdeni? "Jólállna" ez a hangszer egy 14 éves lánynak? Van értelme a dolognak akkor is ha nem tervezem, hogy bandában játszanék csak úgy hobbiból?

Figyelt kérdés

Ui.: Komolyabban még nem tanultam hangszeren, most magamtól szeretnék megtanulni.

Előre is köszönöm a segítséget. :)


2009. jan. 12. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jól állna. nem tudom láttad-e a rock kastély c. filmet, abban is csaj basszeros van, alvin és a mókusok együttesben is csaj a basszeros. én is tanulok gitározni igaz nem basszer gitáron, de játszottam már azon is.azt javaslom először akusztikus gitáron kellene megtanulni egy-két dolgot és utána jöhet a basszus gitár:D
2009. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem tudom én is azt fogom tanulni.. , Most én is akusztikuson nyomom (nem hiszem , hogy nagyon kéne egy akusztikus ,a bass elött , minden tök más) és én is egy bandába akarok lenni :D 14/F
2009. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22:33

tévedsz, akusztikuson tanultam meg gitározni és utána egyből tudtam basszeron is játszani

2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zenélni mindíg érdemes.
2011. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én most,19 évesen akarom elkezdeni. :)

És szerintem vágj bele. Ismerek egy lányt,ő is 14 évesen kezdte először akusztikussal,de az nem is ment neki,de basszeron meg tök jól játszik,még együttese is van!

2011. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna neked a basszusgitár. És ez nem is egy olyan bonyolult hangszer. Ahhoz hogy tudj rajta játszani mindenképp szükséged lesz egy kis alap zeneelméletre hogy megértsd a hangszer működését, de ez viszonylag könnyen tanulható.
2022. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!