Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki, hogy 10 éves lány...

Ciki, hogy 10 éves lány létemre a komolyzenét is szeretem?

Figyelt kérdés

10 éves lány vagyok.Nagyon szeretem a komolyzenét.Persze mást is szeretek, sok félét, rihanna, katy perry, nem lényeg. Mindenki az osztályomból a dzsungel zenét szereti. Fluor tomi, Repp, Hip-Hop. Tiz éves körüli emberek! Ti mit szerettek? Szerintetek ciki? Felnőtt véleményére is kiváncsi vagyok.

Köszi!


2011. okt. 14. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki, de ezzel mindig kisebbségben leszel.
2011. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehet,hogy a többiek cikinek fogják tartani,de neked van igazad. A komolyzene örök érték,a többi csak rövid ideig divat.
2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
89%
Nem ciki, sőt a komoly zene hozzá tartozik a műveltséghez. Aki szerint ciki az jobb ha inkább hallgat!
2011. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy ciki! Sokkal értékesebb ember leszel, ha az igényes dolgokat szereted! Ne törődj azzal, hogy ki mit gondol vagy mond erről, az számít, hogy te hogyan érzed. Sajnos erre én nem jöttem rá elég hamar...
2011. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon ciki, ásd el magad.


Ki számít felnőttnek? Én 19 éves lány vagyok. Ha olyan hangulatom van, akkor komolyzenét vagy filmzenét hallgatok. Amúgy midenfélét. Bár ez nem igaz, mert nekem az ilyen kétiperri, rihanna, dzsásztinburgör féle zenéktől elszarusodik a dobhártyám.

Kedvenc műfajom az alterrock (Kasabian, Muse, Arcade Fire, Interpol, Quimby, Artic Monkeys, RHCP stb.), egy-két elektronikus előadót is nagyon szeretek (Moby,Dub FX, Depeche Mode); rockzenét már valamivel kevésbé (Aerosmith, Foo Fighters, Rise Against, Ozzy Osbourne, Serj Tankian, ACDC egy-két száma). Mostanában Blues-t és Jazz-t is sokat hallgatok (BB King, Stevie Ray V., Ray Charles, Hugh Laurie, Glenn Miller).

Ezenkívül szeretem még Adele-t, Ákost, Amy Winehouse-t, a KESH-t, Folk Errort, Jack Johnsont, Stinget stb.

Szóval ilyesmiket. Szerintem mindenki azt hallgat, amit akar.

2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
elegem volt ezekből a ciki-e jellegű kérdésekből,MAGAD miatt hallgatod a zenét vagy mások miatt?az ciki,ha ilyen kérdést felteszel.ja és a katy perryt meg rihanna féléket hanyagold,na azok tényleg nagyon gázosok!(és ocsmány mindkettő)
2011. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
nem ciki
2011. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
19:29 Bocsi, nem akarok vitatkozni, de véleményt kértem. Igen, magamért hallgatom a zenét, de csak a véleményeket kértem. ha mindenki azt mondáná, hogy ciki, akkor sem hagynám abba a komolyzene hallgatást! :)
2011. okt. 14. 19:56
 9/18 A kérdező kommentje:
ja, és látod a többiek tudtak normálisan válaszolni, mégha csak két szóval is! :) de te neem, neked belém kell kötnöd, nem szabad kimaradnod a kérdésből... Az ilyeneket utálják...
2011. okt. 14. 19:57
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, és aki normálisat válaszolt, emnt a zöld kezeske! :)
2011. okt. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!