Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről az együtte...

Mit gondoltok erről az együttesről? (Tegan&Sara)

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz eldönteni a nemüket.
2011. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
szerintem egész jó zenét játszanak, nem mellesleg jól néznek ki :D
2011. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Az elsőnek: Ha róluk nem tudod eldönteni, hogy mik, akkor az életben elég sokszor adódhatnak nehézségeid...


A kérdezőnek: Én nagyon szeretem őket. Szeretem a hangszínüket, és hogy élőben is tudnak énekelni, nem úgy, mint mostanában az "énekesek".

2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
en is nagyon szeretem a zenejuket. nem vagyok leszbikus, de a kulsojuk is megfogott valamiert (:melyik a kedvenc szamotok toluk? bocsi ay ekezetert.
2011. okt. 10. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Én amit mostanában rongyosra hallgatok, az a The con. :D

Amúgy sok olyan szám van tőlük, amit különösen nagyon szeretek, ilyen pl. a The cure, Northshore, The Ocean, Take me Anywhere, Walking with a Ghost, So Jealous, Fix you up

2011. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) nekem a Call it off és a Hell a kedvenc számaim tőlük :)Hol találtál rájuk ? :D
2011. okt. 15. 00:46
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Húú, azt hiszem valami fórumot olvastam, ahol együttesektől linkeltek be számokat, és ott találkoztam először velük. Akkor még annyira nem fogott meg, de gondoltam letöltöm az egyik albumot, aztán majd meglátjuk, mi lesz. És bejött. :)
2011. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
49%
Szívem szerelmei! :D Kedvenc együttesem, és nem mellesleg nagyon jó példaképek. A zenéjük rendkívül színvonalas, élőben is kifogásolhatatlan (:
2012. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én már alig várom az új albumukat :D Nem hittem volna, hogy ennyire meg fogom szeretni a zenéjüket de 80%-ban már csak őket hallgatom :P
2012. jún. 26. 02:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó csajok.
2012. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!