Szerinted szép ez a zene? Nyugtató hatású?
www.youtube.com/watch?v=TswW-qQqnCI
www.youtube.com/watch?v=xcq26ojf4u8
Vagy ez szebb (nyugtatóbb)?




válasza:



válasza:Nyilván én vagyok a retardált, mert más zenei ízlésem van mint neked.
És te mi vagy? Kedves, barátságos és megértő?
Kapcsolódó kérdések:
1. versszak: Minden nap csak rád gondolok Az álmatlan éjszakákon Minden nap ezt zongorázom Elhagyatott utakon Valamerre sétálok A sötét utcákon Refrén: Szavakban nehéz elmondani A szívem csak is érted dobog Csillagok között megtalálni Valahol messze...
Férfiaknál: Vikidál Gyula Horváth Charlie Deák Bill (A mi kis társaságunk egyébként is szereti a rock zenét, és gondoltam mivel tényleg egyedi és ritka/utánozhatatlan/világszínvonalú a hangjuk ezeknek az embereknek, indíthatnám őket nyugodt szívvel :D) A...
Ének Dob Tangóharmonika(én) Hegedű Elektromos gitár Legyen még valami+hangszer? Kezdő harmonikás vagyok.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




