Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg olyan nagy szám Lady...

Tényleg olyan nagy szám Lady Gaga?

Figyelt kérdés
Elhallgatom a dalait, nem olyan rosszak, de nem vagyok tőlük elájulva, hamar megunom őket.
2010. nov. 22. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szoftverrel generált, dallamtalan, monoton, fülsértő zörejre sipákol egy p*csa(?). Szerintem egyáltalán nem nagy szám, csak "nyomatják".
2010. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem sunáznám... soha nem hallgatom a zenéit és ráadásul ronda is.
2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Réti bubuzér ***** válasza:
Senkiháziak kezében a popszakma...
2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1-2 számát ismerem, de amúgy nem mennék el egy koncertjére, nekem annyit nem ér.

Amúgy nemrég rádióban hallottam, hogy micsoda igényei voltak egy koncertje előtt a szállodával, kábel TV, stb... öcsémmel megbeszéltük, hogy akkor Észak-Koreában ne akarjon koncertezni. :-)

2010. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is ronda! És nem 24-nek nézném, hanem 40-nek.

Csak az idióta külsejével tud kitűnni, a zenéjével nem!

A Paparazzi az egyik leggagyibb dal, amit valaha hallottam, de a Telephone-tól se vagyok elájulva.

Szerintem feltűnési viszketegségben szenved a csaj!

2010. nov. 22. 12:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm,mint embert...de nem tagadom , nagyon jó számokat csinál :S
2010. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
hogy tudsz olyan embert gyűlölni, akit még csak nem is ismersz?
2010. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sztem jó,nekem tetszik,most ő is tudja h nem mindenki szereti,de facebookon van 23.000.000 rajongója,meg mindenki róla beszél,szóval felesleges most ilyen vitatémákat inditani,mivel ezzel is csak a népszerűségét generáljátok,ha már ennyi utáljátok,akkor elmondtam :]
2010. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért tudom gyűlölni, mert iszonyat rossz példát mutat, és botrányosan viselkedik, olyan dolgokat helyez előtérbe, aminek emberileg semmi értéke nincs. Ezért tudom utálni, úgy, hogy nem is ismerem, ugyanakkor valamennyire tisztelem azért, mert ilyen szinten sikerült befutnia, és a számai tényleg jók, akár a producerek tették össze a nőt, akár nem.
2010. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan tudod, hogy nem ismerem ? :D :P
2010. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!