Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan találjak meg egy zenét...

Hogyan találjak meg egy zenét a Youtube-on, ha nem tudom sem az előadót, sem a szám címét?

Figyelt kérdés
Reggel hallottam egy számot a rádióban,amit nagyon régen hallottam és nagyon szerettem is.Szeretném újra meghallgatni,de nem tudom a címét és azt sem hogy ki énekli.A szöveg pedig nem jut eszembe.Hogyan találjam meg??
2010. nov. 25. 22:01
 1/8 Jurasevszki Olympia válasza:
Idézd fel a refrént, általában az első sorát adják a szám címének.
2010. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem jut eszembe,akárhogy próbálom felidézni,nem megy.:(
2010. nov. 25. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi információ elég is lesz! Én is hallottam egy dalt 10 éve. Nem tudod véletlenül a címét? Ja, annyira emlékszem (hátha segít) hogy énekelnek benne...
2010. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassú, gyors? Nő vagy férfi énekli? Milyen nyelven? Milyen hangja van az énekesnek? Milyen stílusú? Mikori szám? Van benne valami, amit fel tudsz idézni(akár egy-két szó, vagy csak egy sima lalalala?) Mikor hallottad és melyik rádióban?
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyira emlékszem,hogy férfi énekli magyarul..idézni nagyon keveset tudok belőle,csak egy-két szavat.(írnának egy dalt...)és azt se tudom,melyik rádióban hallgattam.Szóval elég kevés esélyem van arra,hogy megtaláljam.
2010. nov. 25. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

ebben az szerepel, hogy arról írnék dalt. nem ez az?

http://www.youtube.com/watch?v=v0YFu0IKsnA

2010. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neme egyből youtubon kell keresgélni.

Amennyire emlékszel a szövegből beírod gugliba és rákeresel. Esetleg utánaírhatod, hogy dalszöveg (ha külföldi akkor lyrics). Erre ki szokta dobni a teljes szöveget a címmel és előadóval együtt.

Majd utána rákereshetsz youtubon.

2010. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4.Válaszoló,nagyon szépen köszönöm.Ez az amit annyira kerestem.

A többieknek is köszi!

2010. nov. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!