Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Placebo...

Mit gondoltok a Placebo zenéjéről?

Figyelt kérdés

Szeretitek?

Mit gondoltok az énekesről?


2010. dec. 2. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretem, az énekes meg egyenesen irritál, olyan tipikus degenerált.
2010. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hangulatfüggő, van amikor szívesen hallgatom. Brian Molko meg... izééé, szerintem kicsit hamis. a kinézetével (szexuális beállítottságával) semmi bajom, de a hangjával néha igen.
2010. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minden lemezen van 2-3 jó számuk ami jó arány.az énekhang tényleg karakteres, megosztó,spec. én bírom
2010. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a Meds az egyik kedvencem, régebbi albumokról inkább csak egy-egy számot kedvelek, az every me, every you örök, az új albummal még ismerkedek. :D De szeretem őket. Az énekesről nem gondolok semmit, én a zenét hallgatom és nem a bandáért vagyok oda. Barátnőm meg pont az ellentétem, megrögzött fanatikusa egy bandának, és noha az új albumuk teljesen szar és pop lett, megvette meg elment koncertre külföldre, csak mert az a banda.... Szóval xD :D
2010. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

csak ezt szeretem tőlük : ever you ever me . :P

az énekesről nem tudok semmit

12/F

2010. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a zenéjüket. Szeretem, hogy amikor néha meghallgatom egy albumukat, amit már rég hallgattam, mindig van rajta valami új, ami addig nem tűnt fel -ez hangulatfüggő is:D

Brian-ben azt szeretem, hogy felvállalja a "másságát" és küzd azért, hogy elfogatják az emberek. A hangja pedig nagyon különleges:)

Szeretem, hogy már évek óta csinálják ezt, évek óta százezrek rajonganak értük, és mégsem váltak tömegzenészekké. Olyan zenét játszanak amit ők szeretnek. A dalokban az érzéseiket fejezik ki, őszintén és nyíltan. És nem olyan zenét játszanak ami a kiadó szerint eladható, kint sokan mások.

Elképesztő, mennyi őszinteség, és bátorság szorult ebbe a három férfiba.

A zenéjük mellet, még ezt lehet szeretni.

Én így érzem:)

2010. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van több jó számuk. Az énekesről különösen nincs véleményem. Én szeretem őket.
2010. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a zenéjüket, bár az énekes elég furcsa gyerek.. főleg a Pure Morning klipben.
2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
szeretem nagyon, a zenét is és ahogy kifejezik magukat.
2010. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nagy kedvenc. :D óriási hatással vannak rám a zenéik és szerintem Brian tökéletes a Placebo énekeseként. :)
2011. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!