Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit Gondoltok a Péterfy Bori...

Mit Gondoltok a Péterfy Bori zenekarának zenéjéről? (én az alábbit)

Figyelt kérdés

Hát egen, ez van a hirtleen "felkapott zwnékkel"

De szerintem azenekar nyújt vmi eredetit, a mai unalmas semmit mondó, üres szövegű popzenék mellett egy kis gyöngy

pl. csifó, lola, megások nagy része stb..

szeretem az olyan zenét ami hangulatos, az impresszió zenében:)mert pl ilyen a katapult a csobogás és még 1-2 számuk. számomra mondjuka vámpír meg a labamba ami kicsit semmit mondó tartalmilag, de akadnak költőien megfogalmazott szövegek és a zene is különleges, több féle hangszer, effektek, szóval egy szóval kreativ és 1ik szám sem oylan mint a többi, mind kicsit más:)


2009. dec. 6. 00:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs, h össze-vissza írtam, de már este van és fáradt vagyok, (délutános-jópár túlórás estbe nyúló pultos meló után:D:))
2009. dec. 6. 00:24
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem tetszik, az egész valahogy műnek hat. Egyszerűen idegesít.
2009. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

annyira nem ismerem, a labamba idegesít, viszont most is Ópiumot hallgatok, amit imádok tőlük:)

Amúgy szeretem az altert. Kispál, Quimby meg az ilyenek a jó zenék:)

és íííígy van, lolát meg csifót nem is lehet szeretni.

2009. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a labamba nekem sem jöün be, bár általában soha nem jönnek be a zenekarok "sláger" dalai/ meg a vámpír sem igazán:)

én inkább: Csobogás, Délelőttök a kádba, Katapult, Szembogár(a 2. lemezről)Bűvös vadász After hours:) ezek az apszulút kedvencek:)

2009. dec. 8. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.Péterfy borinak nagyon jó hangja van.Bár a klippekben nekem nem tetszik,hogy péterfy Bori milyen sokat mesztelenkedik.A kedvnecem az Ópium és a modern dizájn.

(az abszolútot B-vel írjuk nem p-vel)

2009. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Thurston ***** válasza:
Lehet, hogy kreatívabb az átlag popcsapatoknál, de nekem személy szerint még mindig elég unalmasak a zenei megoldásaik.
2009. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:S basszus mindig ezek ahelyesírási szarok:S

akadjon már mindenki le erről, nem publicisztikai oldal ez:)

és ugy gondolom ez nem volt 1 hatalmas nagy hiba:)

am köszönöm a válaszokat:)

2009. dec. 9. 16:52
 8/14 Thurston ***** válasza:
100%
Főként azért poén, hogy az illető beleköt a helyesírásodba, mert ő meg képes leírni azt, hogy "mesztelen"...
2009. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

xD

igaz:P

2009. dec. 10. 21:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Imádom! (:

Ópium a kedvenc. (:

2009. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!