Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok kezdönek akusztiku...

Ajánlanátok kezdönek akusztikus gitárt? Max 15ezer forintig?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kapnám elvileg, teljesen kezdö vagyok, még csak a kezemben se volt soha gitár.

Rengeteg oldalt végignéztem de sehol se találtam értelmesebbeket. Ahol találtam az meg bizonytalan oldal, hogy vajon kiszállítják-e.


Tudnátok ajánlani oldalakat ahonnan érdemes rendelni? Vagy linkelhetnétek be konkrét gitárt is ami jónak tünik...

Max 15.000 Ft!

Még az is érdekelne, hogy fémhúrosat vagy nylonhúrosat vegyek?


Köszi elöre is :)


16/L


2010. dec. 4. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen szenét szeretnél játszani?
2010. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát konkrét elképzelésem nincs... Valami lassú dalokat amikhez lehet énekelni, mint pl a szerenádok (valami ilyen dalokat szeretnék majd írni is), meg ilyen kicsit gyorsabb pengetös számokat... :)
2010. dec. 4. 22:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Példának olyasmit mint a Tankcsapda - Örökké tart.
2010. dec. 4. 22:27
 4/14 Daweee000 ***** válasza:

Akkor szerintem a fémhúros való neked, viszont olyat 15 ért ami még használható is... Használt játszik?


(Amúgy nem te voltál a "Milyen gitárt ajánlanátok?" c. kérdés is pár napja?)

2010. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Használtat nem szeretnék... de talán ha jó állapotú akkor az is szóbajöhet, de jó lenne az új :/


Amúgy nem én voltam az a kérdés, most teszek fel ilyet elöször.

Végigolvasgattam régi ilyen kérdéseket is de nem volt hasznos válasz... :/

2010. dec. 4. 22:53
 6/14 Daweee000 ***** válasza:
Értem. Igazából az a baj, hogy azok az akusztikus gitárok amikre érdemes pénzt áldozni olyan 20-25 körül kezdődnek, sok a gyenge minőségű darab, az ilyeneknél meg az a gáz hogy magasabban állnak a húrok, nehezebb játszani rajtuk, meg a gyenge hangolókulcsok miatt rosszul tartják a hangolást, a fél életed arra menne el hogy normálisan behangold a cuccot, a Zenélésnek meg nem erről kéne szólnia szerintem. Persze, lehet páran lehurrognak a véleményem miatt, de hát ez van. :) Egyébként alternatívaként, akusztikusból talán találni használhatót alacsonyabb árfekvésben is. (bár azokhoz annyira nem értek őszintén szólva)
2010. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Daweee000 ***** válasza:
izé... végét elírtam, klasszikus (nylon húros)-ra gondoltam
2010. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát klasszikust nem szeretnék semmiképp. Inkább maradnék a fémhúrosnál. De talán olyan 20ezer forint is belefér még, de nem tudom egyelöre... 5ezer van ami biztosan bele lesz adva a vásárlásba és ahhoz terveztünk egy olyan 10-et még, de lehet menne a 15 is, hogy kijöjjön a 20.000 Ft.


De esetleg ha tudsz valami megbízható, jó oldalt annak is örülnék :)

2010. dec. 4. 23:06
 9/14 Daweee000 ***** válasza:

hangszerdiszkont.hu

hangszeraruhaz.hu

codahangszer.hu

stb.

Márkában pedig Cort lenne az igazi, de hát kicsit drágábbak sajnos.

2010. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megnéztem az oldalakat és a legolcsóbbakat, ezek amik úgy jónak tüntek:


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Az 1-es számú jön be a legjobban és elvileg van rá 2 év garancia is, nem tudom tényleg jónak számít-e. Színre is eléggé tetszik :)

Szerinted érdemes lenne ennél maradnom?

2010. dec. 4. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!