Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék felénekelni néhány...

Szeretnék felénekelni néhány dalt stúdióban. Alapom van. Hol és mennyiért tudom megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondolom, óradíjas.
2010. dec. 11. 13:00
 2/3 issti ***** válasza:

Pesten rengeteg stúdió van. Keress rá, és telefonon kérdezd meg az óradíjat.

Felénekléshez nem kell nagy stúdió, csak jó technika és egy jó szakember.

Én Szegeden csinálok hangfelvételeket, alapzenéket és elég sokan jönnek Pestről is mert sokkal olcsóbban meg tudom csinálni. Felszámoltam a nagyobb stúdiót ahol zenekarokat is vettem fel, mert legtöbben alapzenét és feléneklést akartak.

Mindenképp kérj referenciát, és csak akkor fizesd ki ha segítő a hozzáállás.

Volt olyan aki a pesti stúdiókban bízva több mint 500 ezret fizetett ki 7-8 dal felvételéért, és tele volt hibával. Nem foglalkoztak vele, csak benyomták a rec gombot.

Szóval, nem légy szégyenlős akármilyen dumát is nyomnak. Te fizetsz és ne elégedj meg félmunkával.

Remélem segítettem :)

2010. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont emiatt tettem fel a kérdést. :)

Jó szakembert (is) keresek. Nem ismerek senkit, rákeresni én is rá tudok a neten. De olyan kéne, aki megbízható, jól dolgozik és reális összeget kér. Nem tudom, mennyi a reális.

2010. dec. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!