Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet "kivágást" csináltat...

Hol lehet "kivágást" csináltatni akusztikus gitárra?

Figyelt kérdés
Sok gitáron látok olyat, hogy egy kis kivágás van a nyak alatt még a gitártesten, hogy a magasabb hangokat is el lehessen érni. Az enyém sajnos nem ilyen, mert amikor vettem, még nem volt rá szükségem. Valahol meg lehet ezt csináltatni ilyenre? Amúgy egy fender cd60 gitárom van.
2010. dec. 11. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lebeszélnélek róla, hogy egy ilyen értékű gitáron ilyen drasztikus módositást kivánj elkövetni. Gőzöm sincs igazából, de szerintem simán kerülne ez a művelet annyiba, amennyiből egy új gitárt is tudsz venni - már ha találsz valakit aki elvállalja.

Amúgy akusztikus gitáron legtöbbször nem kell olyan magasra nyúlkálni, hacsak nem ilyet akarsz játszani:


http://www.youtube.com/watch?v=z1ih_rfMUl8

2010. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyet szeretnék játszani, de pl néha egy improvizációhoz jól jön ha fel tudok nyúlni oda, ráadásul nagy opeth fan vagyok, és nekik is vannak oylan számaik, amikhez kell.


Abban viszont igazad lehet hogy majdnem annyiba kerülhet mint egy új hangszer, nem is értem miért nem gondoltam eddig erre :/

2010. dec. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!