Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról...

Mit gondoltok erről a gitárról? Valencia CG160

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és szeretnék megtanulni gitározni :)

Szerintetek megéri egy ilyet venni?


2010. dec. 11. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! A valenciánál jobb a raimundo vagy az alhambra esetleg még a strunal! Nekem van egy eladó raimundo gitárom! a gitarshop.hu oldalon meg is nézheted! ha már klasszikus spanyol gitárra ruházol be, érdemes kicsit drágábbra beruháznod,mert hosszútávon jobb befektetés és nem megy el tőle a kedved!

[link]

2010. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a valencia nekem nagyon gyanús, márkára lehet hogy nem rossz, de ilyen áron szemetet fogsz kapni.

A raimundo 104-b gitár egész jó, 6éve olyat használok, most kezdem kicsit kinőni, mert elvileg a kialakítása, meg a fa minősége nem a legjobb hangvezetés szempontból, szólhatna nagyobbat is, de nem gyenge a hangja ennek sem, nagyon szeretem

2010. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, második válaszoló: Én nagyon szerettem ezt a hangszert, 9 évig játszottam rajta, és még mindig kifogástalan állapotba van, úgyhogy fájó szívvel válok meg tőle! Kategóriájában az egyik legjobb hangszernek tartom! Kedves második válaszoló, örülök, hogy még valaki ért az akusztikus gitárokhoz! Mindenkire rásóznak különféle szemetet, akik gitározni akarnak! Senkinek nem ajánlanék 20 Ezer alatt akusztikus gitárt. Ha hosszútávon szeretnél, kérj karácsonyra egy hasonlót mint a raimundo,strunal vagy alhambra. Ha az enyémet szeretnéd megvenni, ha huszadikáig elviszed, 35 ért oda adom.
2010. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem ezt a hangszert, és igazából ebben az árban jobbat nem is nagyon kaphatnék, bár most talán már 60fölé ment az új ára, én annak idején 50ezerért vettem. Most, szeretnék zeneművészeti szakközépiskolában tanulni, és most jött el az a pont, hogy talán kinőttem. De még ott is, 2-3 évig biztosan elég lesz ennek a teljesítménye. amit mondtam hogy a raimundo nem mindig jó fát használ, az igazából a drágábbakra vonatkozik, sok 100ezer fölötti raimundo nem nyújt árkategóriához való teljesítményt (bár, ezt is csak hallottam), ha jól tudom, a raimundo 128ast szokták még szeretni. De egyenlőre (már vagy 6 éve:)) boldoggá tesz ez a hangszer is :D
2010. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és hogy igazat adjak teljes mértékben a második válaszolónak, ha van 35ezred gitárra, csapj le arra a 104-esre, ennyiért nem kapsz ilyen jó gitárt sehol, és boltban közel kétszer ennyibe kerül!

Második válaszolót kérdezném, a raimundodon kívül milyen gitárod van még? Vagy milyet használsz, és mennyibe került?

2010. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:) Köszi a reklámot harmadik válaszoló:D
2010. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De a kérdésemre is válaszolj légyszi:D

Milyen gitáron gyűröd most?

2010. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*És nem válaszolt.* -Mondta a narrátor-
2020. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!