Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a gitárról...

Mit gondoltok erről a gitárról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már van egy akusztikus gitárom amit két éve kaptam de auchan-ből és húrok azóta sem voltak cserélve! Tartalék gitárnak még jó lesz hogyha cserélek rajta húrt de újat szeretnék venni..Mit gondoltok erről a gitárról: [link] Megéri-e az árát? Ha valakinek van tapasztalata ezzel a típussal az írja le légyszíves!..köszönöm..:D
2011. okt. 18. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan szintén Epiphone-om van, de az villanygitár(Les Paul Standard), úh. konkrétan erre a típusra nem tudok mit mondani, de az biztos, hogy az enyém nagyon megérte az árát, kib*szott jó gitár. Nem tartom valószínűnek, hogy a többi Epi gitár sz*r lenne :)
2011. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:D..Tudom hogy jó gitár csak érdekelt mit gondolnak mások...szerintem egy nyolcvanezres akusztikusnál alap hogy ki****ott jó legyen nem? Elektromos gitárt majd jövő nyáron veszek egy Gibson Les Paul Studio Silverburst-öt..:D..És mielőtt jönnének a többiek hogy megunom,stb..Már három éve csinálom ezt és még mindig imádom!!..:D Az lesz az első elektromos...már alig várom..:D..Egyébként valaki azt írta hogy a linkelt akusztikusnak jobb hangja van mint a Gibson verziónak..:D
2011. okt. 20. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
nem azt kérdezte a gyerek hogy neked milyen gitárod van... -.- má bocs... és epiphoneből is van nagyon sz@r.. de ez amit linkeltél megéri az arát ,, a fa minősége rendben van már csak el kell menned a boltba és kipróbálni mert anélkül nem szabad gitárt venni!!!... csúnyán be lehet szopni vele!! :D
2012. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
K*rva fontos volt ez így két hónap elteltével idehányni.. :D
2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.Köszönöm ment a zöld kéz :))

Utolsó:Igen b+ fontos volt ;))..

2012. jan. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!