Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem túl késő még elkezdeni...

Nem túl késő még elkezdeni gitározni? Nincsenek nagy terveim, csak magamnak szeretnék játszani.15/F

Figyelt kérdés
Kb. mennyi idő, míg megtanulok rendesen gitározni? (El tudok játszani egyszerűbb számokat)
2010. dec. 13. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy zongorázni esetleg..?
2010. dec. 13. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Miket szeretnél játszani gitáron? Ha klasszikus darabokat, akkor abban tudok neked segíteni.
2010. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod...ez egy nagyon szubjektív dolog...Vörös Attila is 16 évesen kezdte,most 24,és Amerikában játszik a nevermorenál...ha van annyi ambíció,hogy naphosszakat le sem teszed a gitárt,akkor bármit elérhetsz.
2010. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Blink típusú számokat szeretnék játszani.
2010. dec. 15. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:

az énektanárom 17 évesen kezdett zongorázni.

Soha nem lesz egy Liszt Ferenc, de nagyon jól játszik:)

2010. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Blink típusú számokhoz elég egy év. 3 után meg már hallás után menni fog az összes.
2010. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Blink számok?1 év?Nekem 1 és fél év után ez ment:

http://www.youtube.com/watch?v=61VSkYLragA

Sztem gyakorlás kérdése.Amugy Kirk Hammet 16 évesen kezdett gitározni és most befutott milliomos aki benne van a Top 10 be.

2010. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hol lenne érdemes elkezdeni/kitől kellene tanulni? Gondolom nem zeneiskolában... :)
2010. dec. 15. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem késő soha. Én zongorázni 19 évesen kezdtem el, egy zeneiskola sem fogadott, mondván öreg vagyok, a zongorát pedig 10 évig KELL tanulni, hogy jó legyél. Most 26 éves vagyok, de japántól elkezdve brazíliáig rengeteg helyen léptem fel. Nyilván jobb lettem volna, ha gyerekkoromtól kezdve zenesuliban tanulok, de rengeteget számít az ambíció. Sok zenész bukik el azon, hogy elégedett lesz magával. Ez főleg akkor áll fenn, ha alapból facsipesz egyszerűségű zenéekt hallgat az illető.
2010. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!