Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem merek. Hogy oldódjak fel?

Nem merek. Hogy oldódjak fel?

Figyelt kérdés

elemgyünk bulizni pár barátnőmmel, de mindenkinek van vki akivel táncolhat. Nekem nincs. olyan lehet h beállok egyedül táncolni és majd valaki odajön hozzám?

másik kérdésem : nem merek táncolni, mert azt hiszem midnenki engem néz és röhög rajtam, meg senki elött sem merek. Mit csináljak?

másik kérdésem : ha táncolok a barátnőmmel, de néha egyedül iszok az ciki?

Mind a három kérdésemre kérek választ köszce


2010. dec. 15. 19:17
 1/2 anonim válasza:
egyáltalán nem gáz,ha nincs kivel táncolnod!legalább van esélyed flörtölni.nézz szét a klubban és ha meglátsz egy jóképű srácot vagy egy bandát,a közelükben táncolj!miközben táncolsz,engedd el magad,semmilyen tánc nem gáz!(na jó,ez nem teljesen igaz)ha felszabadultan és gátlások nélkül táncolsz,valaki biztos észrevesz és felkér egy táncra.
2010. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nagyon bízok benne sajna:(
2010. dec. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!