Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L vagyok lassan 15 és tetszik a sulimból egy srác 18 éves. Énis tetszek neki és járna is velem, de azt várja, hogy kezdeményezzek. De nem merek, félek, hogy beégek vagy valami. Mit tegyek? Hogy oldódjak fel? Csak normális választ

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy bejöttök egymásnak ? beszéltél már vele?

mondjuk sztem van korkülönbség de te tudod... meg hát ő

csak mert ha nem beszéltél még vele:én véleményem: én 18evesen nem 14évesekkel járnék -gondolj bele- de ti tudjátok ha dúl a láw akkor ez van

2010. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát..volt egyszer 3 puszi köszönésnél..

Msn-en megmondta hogy bejövök neki, meg látszik is azért rajta..

2010. nov. 11. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit, mondok, hogy kb. minden csajtól 3 puszivalszoktam elköszönni :P
2010. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szórakozik veled. ha érdekelne lépne. nem akarlak elkeseríteni, de általában a "nagy, érett, okos" végzős srácok sírva röhögnek a kiscsajokon... sulin belül ne kezdj senkivel..
2010. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!