Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerekhez: Mi történt a...

Rockerekhez: Mi történt a magyar underground rock zenével?

Figyelt kérdés

Amiket szeretek: Magyar: Ossian, Pokolgép, Lord, P.Box, Kalapács stb

Külföldi: ManoWar, Rhapsody of Fire, Ensiferum, Korpiklaani, Finntroll, Nightwish, Dragonforce, Amon Amarth.


Szóval az igényesebb metal zenét szeretem. Vidéki srác vagyok, ráadásul egy olyan városból, ahol nagy zenekarok alig jártak/járnak, ezért kocsmákba, underground zenekarok koncertjeire szoktam járni. Na most azt látom, hogy mindenki üvölt mint egy idióta, azért pogózik, hogy szétverjen másokat, a zene hallgathatóságára egy kis figyelmet nem fordítva, zúg az egész koncert. Pogózni akkor szokás, (saját érzéseim szerint), ha úgy érzem ki tudom adni a dühöm, és ez senkit sem zavar. Fejet rázni akkor szokás, ha jó a zene, és jól érzem magam, nem azért "me mé né?". Lassan kitaszítottnak érzem magam, a fél életemből...Mi van akkor, ha a rockerek, nem azok a rockerek, akikre számít az ember? Dél alföldi vagyok, esetleg az ország más részén is hasonló a helyzet? Pesten?


2010. dec. 15. 20:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Sajnos túlságosan is értem miről beszélsz . Én pesti vagyok és a helyzet itt is ilyen . Lassan már a koncerteket is hanyagolom pont ezek miatt amiket lertál 18/F
2010. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát,kb.de azokat nem értem akik pl befizetnek 1 big fourra (most csak mondtam valamit)és az ELSŐ sorba vannak és rázzák a fejüket és le se sz@rják az elöadot semmit nemlátnak,de ezt szinte egész koncerten nem csak 1 számnál
2010. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kicsit megkönnyebbültem, hogy másnak is van gondja ezzel kapcsolatban :(.

Válaszokat még várok, bármi érdekel ezzel a témával kapcsolatban.

2010. dec. 15. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
De most akkor neked nem a bandákkal vagy a zenével van bajod, hanem a koncerteket látogató emberekkel, nem? Ez inkább társadalmi jelenség. Mindenki butul, ezért egy Kilimanjaro Darkjazz Ensemble koncertet sem lehet normálisan meghallgatni. Ezt azért hoztam ide, mert metál koncertkenem ár megzsoktam a sok faszt, de hogy egy alapvetően lassú, csendes, abszolút nem bulizós koncerten is ez van, förtelmes. Nem kell ragozni ezen túl.
2010. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, de a zenekarok is ilyen emberekből állnak :D.
2010. dec. 16. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk nem igaz. Rossz helyen keresgélsz. Szóval mondhatnám, hogy aki korpa közé keveredik...
2010. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a többségről beszélek. Kivételeket én is tudok mondani. 2-3 éve több volt a normálisabb zenekar a kocsmákban, mint az idióta.
2010. dec. 16. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!