Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan menő manapság...

Miért olyan menő manapság magyar underground rappernek lenni, és ezt a zenei stílust hallgatni?

Figyelt kérdés
Mindegyik ugyanarra a tematikára épül, (a zuccán nöttem fel, és drogozok:D) és kb hasonlóan is szólnak. (Tudom mert gyerek korom óta zenélek.) Én is drogoztam már, mégse csinálok belőle rappet, nem bandázok, és nem írok kritikán aluli közhelyes sz@r szövegeket. Meg ezek a bő gatyák a csajokon, oda kerül a csempészcigi a vámon vagy mi a fsz van? És ráadásul ha nem vagy elég andergrand még le is néznek..... Mi a jó ebben?
2011. júl. 19. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Divat....
2011. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sieved420 válasza:
68%

Sajnos igaza van a fölöttem szólónak, valóban eléggé nagy népszerűségnek örvend mostanában. Az a probléma, hogy a televízióban, rádióban már nem hallható valódi rap zene. Az emberek egyszerűen nem képesek az értelmes rap zenét felfogni, befogadni, így nincs igény az olyan előadókra akik zenéjükkel valós, értékes elveket hirdetnek. Ebből az következik, hogy ezek az előadók szinte ismeretlenek még az "underground" kedvelők számára is. Ezek a pokémonok a buta, keménykedős, rajoskodós zenére mondják, hogy underground és azonsulnak ezzel a felfogással.

az igazi rap zene az ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=6VU6zFhH1F4

2011. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát ez elég közhelyes, ráadásul ezzel a szeretet dologgal eléggé a kozsóra hajaz...
2011. júl. 20. 12:12
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Menő? minden menő ha sokan rákapnak. Márpedig ez így megy. Vannak dolgok, amik egy ideig csak pár emberke körében terjednek, aztán jön a nyilvánosság, média meg minden.. a mai világban könnyen el jut nagy tömegekhez ami eddig ándögránd volt.. És sokan átérzik a feelinget, az életükről szól. gondolom.. Most mit csináljanak ha ők is rappelni akarnak? hát rapelnek. ez van. terjed. Van aki jól csinálja, van aki szarul. Ahogy minden más, ez is így megy.
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Én 13-14 évesen tartottam menőnek underground rappet hallgatni...azóta sem...most 22 vagyok.
2011. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet veled, mert a Rap nem a drogra és csupán az utcai életre épül. Én 12 éves korom óta hallgatom az Underground stílusú zenéket, többek közt Rap-et is, és elhiheted nekem hogy a Rap egy nagyon komoly elismert, zenei stílus. Bár agresszív töltetű, de ettől még lehet érzelmes is. A szöveg se sz@r, csak abban amelyben az előadónak nincs szíve, vagy ha úgy jobban tetszik tehetsége hozzá. Sok Reppernek van komoly mondani valója, csak oda kell figyelni. Nézd meg ezt, ne tévesszen meg a dal címe, mert pontosan az általad leírt dolgokat cáfolja meg. http://www.youtube.com/watch?v=jh3g_ZNwTfU
2011. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Hát ha ezt divatnak veszitek akk inkább szarjátok össze magatokat.Ha tudnátok mien utcán felnőni nem írnátok ennyi hülyeséget. Mi legalább kimondjuk a véleményünket, nem úgy mint egyes kétszínű emberek...A kérdezőnek annyit a pózer fajtád nem komáljuk, és addig nem szólj be amíg te nem élted át,amit mi,ránk szálltok rábasztok, úgyhogy jobb lesz ha vigyáztok!!!Ha nem tetszik a stílus NE hallgasd és NE fikázd nyilvánosan!
2011. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Steven:


Én nem értek a raphez, bár én is így gondolom, ahogy te leírtad. De megnéztem a linket amit küldtél, és több mint 1 millióan nézték. Ez azért nem underground, nem? Én hallgatok underground zenét, bár nem rapet, de ezek olyanok, hogy a világon kb. maximum 100.000 ember ha ismeri, a lastfm. szerint 20.000. De ez az 1 millió fölötti nézettség ez már inkább mainstream szerintem.

2011. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Persze lehet valami underground sok hallgatóval is, de ennek pl. már én is hallottam a nevét, úgy hogy nem vagyok jártas a rap zenében, innen gondolom leginkább.
2011. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Trayo: Ne rinyálj, segíts magadon. Ezt nem szeretem a rapben, az összes elmondja, hogy milyen szar az élet, milyen köcsögök az emberek. És? Mindig is így volt, így van, így lesz. Nem lehet változtatni. Belém nem tudnak érzelmeket táplálni. Meg most mi a rappelés? Felolvasod a szöveget meg néhány aha-t, yeah-t beleteszel és fertig. Mellesleg nem fikázom, hanem elmondom a véleményem, mint ahogy az ő méltóságos Trayo rapper is megteszi, és a "bu.i kis kétszínűek" nem.
2011. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!