Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-15 évesen meddig juthatok...

14-15 évesen meddig juthatok a megasztárban?

Figyelt kérdés

Ha lesz mega 6,azon tuti indulok.

akkor leszek 14 vagy 15,és már mondták,hogy tehetséges vagyok,és szerintem is jó a hangom.

De szerintem képezni kéne még.Szerintetek menjek el énektanárhoz?

Induljak a versenyen?Milyen esélyeim lennének 15 évesen?


És még azt is meg szeretném kérdezni,hogy az énektanár tud képezni nekem ilyen hangot,vagy erre születni kell?


http://www.youtube.com/watch?v=OaoOGFQaGt8

1:54 nél a csaj "berekeszt"

2:45 nél is

Amúgy hogyha nagyon kiengedem a hangomat,akkor kijön nekem is,de bizonytalannak érzem


(egész jól megy,de nagyon kell összpontosítanom.de ezeken a hangokon kívül soha nem gondolkozom,mindig csak jön,mert anyunak van nagyon jó hangja,tőle örököltem,tehát nem erőlködve énekelek)


tanácsokat légyszi!


2010. dec. 18. 21:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

bocsi,azt nem írtam,h lány vagyok

ja és lehet ,h rossz a kategória bocsi

2010. dec. 18. 21:33
 2/23 anonim ***** válasza:

Akik oda bejutnak és továbbjutnak, évekig jártak énektanárhoz. A jó hang önmagában nem elég, képezni kell.

Egy énekes

2010. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

akkor menjek énektanárhoz szerinted?

Csomóan mondták,hogy nem kéne veszni hagyni a hangomat

2010. dec. 18. 21:35
 4/23 anonim ***** válasza:

Azt nem is kellett igazán leírnod, hogy tudjuk, hogy lány vagy.

Énektanár kell, menj el egyhez, és ha az mondja, hogy jó hangod van, akkor esélyesebb.

2010. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És szerintetek lenne esélyem ilyen fiatalon egy versenyen?
2010. dec. 18. 21:39
 6/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz tényleg nagyon jól kell teljesítened, és nem arra építeni, hogy fiatal kislány és akkor arra szavaznak inkább. Hidd el, elég zavaró, amikor van jobb énekes is bent, de azért Lüszikét meg tudom is én, kit, továbbjutatják állandóan...
2010. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

igen,ezt tudom.

De úgy érzem,éneklésben vagyok nagyon jó,és mások is így látják.

Ha nem énekelhetek,vagy nem hallgathatok zenét,rossz lesz a kedvem.nagyon szeretem.

2010. dec. 18. 21:44
 8/23 anonim ***** válasza:

Sokáig is eljuthatsz, ha jó a hagnod!

Yvette 16 volt. Sokáig jutott.

Patai Anna is elég sokáig.

Na meg ott volt a Lüszike...

2010. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

És énektanár tényleg tudja nagyon képezni a hangomat?

2010. dec. 18. 21:53
 10/23 anonim ***** válasza:

Lüszikének se volt hű de nagy hangja, szóval ha valamivel jobb a te hangod mint az övé akkor eljuthatsz sokáig. De ezt így nem lehet megmondani, igazából nem kortól függ, vannak akiknek veleszületett tehetség az éneklés, meg öröklés, voltak már olyanok megasztárokban akik 11-14 évesek voltak és elképesztő nagy hangterjedelemmel megnyerték, bár ez inkább külföldiekben fordult elő. De én azt mondom nem lehetetlen, addig képezd még a hangod, kérd ki egy jó ének tanár tanácsát és ha eljön a mega 6 jelentkezz.

Bár arra is számítani kell hogy azért jut tovább 1-2 fiatal "tehetség" mert hogy hűű de cukii és inkább cukiság alapján ítélnek mint hang alapján.

Azért sok sikert!

17/L

2010. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!