Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám legyőzni az...

Hogyan tudnám legyőzni az izgulást?

Figyelt kérdés
Amikor fellépek, akkor valahogy izgulok mindig, és nem tudok ellene mit tenni, de nagyon hátráltat a játékban, mivel gitározok, és ott össze vissza remegnek az ujjaim, mellé nyúlok, stb... és amit itthon simán eljátszok, az ott nem megy... Voltam ideggyógyásznál, de azt mondta, hogy tinédzser kori stressz, ő erre nem ír fel semmit. Hát jó, csak így nem vagyok ezzel kisegítve...
2010. dec. 20. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

hát...nem vagyok szakrtő és sztem a klérdés is kicsit rossz helyen van,de azt javaslom,hogy képzeld azt,hogy nincs ott senki,csak te.

vagypedig gondolj arra mi lesz,ha jól játszol(mittudomén mondjuk ha jól játszól szeretni fognak,vagy kapsz valamit a fellépés után,szóval valami olyan dologra gondolj,ami megéri,hogy ne rontsd el a gitárjátékot.

(najó,most nemhiszem,hogy ezzel ki lennél segítve,de megpróbáltam.)

2010. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Playbackre nem gndoltál még? :P


Am gondold azt, hogy nincs ott senki.

2010. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a közönség megy érted....hogy láthasson,hallgasson téged,ezért a legjobbat kell nyujtanod:)

te azért játszol,hogy a legjobbat nyúthasd a közönségnek,és valószinűleg azért mennek el a fellépésre,mert kiváncsiak rád hogy hogyan játszol:) ők nem azt várják,hogy mikor fogod elrontani,hanem azt,hogy hogyan játszol...

2010. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát megmondom őszintén,szerintem a playback nagyon rossz ötlet...épp csak azért,mert az emberek azért mennek oda,hogy lássák,hogyan játszol(ahogy az előttemlévő írta)és annak mi értelme,ha hallanak egy régebbi felvételt és azért fizettek belépőt(mert gondolom fizettek)?szal ne playbackelj szerintem!gondolj arra,hogy nincs ott senki.
2010. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 skelton ***** válasza:

Ilyen esetre van egy ötletem. :D

Közvetlen fellépés előtt vonulj félre és izgulj egy nagyot. xD Mármint úgy értve, hogy jöjj zavarba, izgulj, remegj mindent amit csak tudsz.:D És ha sikerül amikor fellépsz már nem fogsz annyira izgulni mert végig szaladtál rajta, tudsz arra gondolni hogy volt nehezebb helyzet is. :D

2010. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!!!! EZ NAGYON JÓ! Most viccen kívül ez tényleg működne szerintem, mert amikor már elrontottam az egészet, akkor utána mindig olyan könnyedén játszok és már nem izgulok, de ugye akkor már késő. Hogy tudnám ezt elérni, hogy izguljak előtte egy nagyot :D?
2010. dec. 26. 16:02
 7/8 skelton ***** válasza:
hát koncentrálj arra, remegj szándékosan, gondolj bele mennyien néznek és direkt rontsd el, ezzel hozd magad zavarba :D de ha kitombolod magad (őrjöngesz) az is meghozhatja a kívánt hatást :P
2010. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skelton ***** válasza:
(tapasztalatból mondom :) )
2010. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!