Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám legyőzni az...

Hogyan tudnám legyőzni az izgulást, és remegést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pénteken lesz az első forgalmi vizsgám, és mit ne mondjak már most görcsöl a hasam. 2 pótórát kellett vennem, azt holnap vezetem le, illetve majd 1 órát a vizsga elött. így az oktatómmal szinte minden rendben, nem izgulok mellette, alig van hibám a városba, vagyis alig volt eddig! most hogy közeledik a vizsga én nem tudom mi lett velem, de rosszabbul megy mint eddig, nem veszem annyira figyelembe a táblákat, néha nem engedem el a gyalogost, megőrültem vagy nemtudom...nem szeretnék többször vizsgázni, szeretném elsőre, de nagyon izgulok. mindig az van bennem hogy mi lesz ha rontok még ha kicsit is amiért hibapont járna de meghúznak...
2011. júl. 12. 13:08
 1/7 torge válasza:

Hat ,ezt mindenki másképpen éli meg ,szerintem ne úgy gondolj rá mint egy vizsgára,és ne akarj görcsösen mindent tökéletesen csinálni,bízz az érzéseidben és a reflexekben ,és figyelj a gyalogosokra mert ha egyet is a motorháztetőre ültetsz nem lesz jogsit tuti:)

Sok sikert!

2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Igyál egy felest mielőtt elmész otthonról. Csak a fogad ne felejtsd el megmosni. Máris nem fogsz izgulni. Sok szerencsét! :)

2011. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgultam előtte. Mondta is az oktató, hogy az lenne a baj, ha nem izgulnék.

Az pedig, hogy időnként rontasz, nem baj. Én az utolsó előtti alkalommal olyan rossz vezetést produkáltam, hogy nem tudtam beparkolni, meg fékezni kellett az oktatónak, meg még nem is tudom miket csináltam. De a vizsgára odakoncentráltam és nem is csináltam komoly hibát. Meglett elsőre:)

2011. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elöszőr azt tisztázd magadban hogy a vizsgától félsz vagy magától a vezetéstől.

Ha a vizsgától,akkor gondolom nem ez az első szitu az életedben és nem is az utolsó.Ha a vezetéstől...hát nem tudom... mi lesz a vizsga után?Akkor már az oktató sem fog melletted ülni és pótpedál sem lesz.

Te lány vagy amúgy igaz?

2011. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az! egyátalán nem félek a vezetéstől, imádok vezetni, és jól is megy!!! Csak maga a vizsga, meg a hallottak, hogy mennyire szigorúak! ennyi
2011. júl. 12. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja hát ha csak ennyi akkor ne parázz kishölgy... meg lesz az.Sok sikert!
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A vizsgák előtt én is k.-ra izgultam, még hányingerem is volt:D Aztán elkezdődött a vizsga és teljesen megnyugodtam és minden patentul sikerült elsőre.:) Mondjuk nem tudom miért, de én mindig általában az adott dolog előtt izgulok, amikor már benne vagyok olyan nyugodt vagyok, hogy annál nyugodtabb nem is lehetnék:) A vizsgabiztostól meg ne féljél, mindent csinálj úgy, ahogy megtanultad és akkor nem lehet gond:) Sok sikert:)

2011. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!