Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik az előadó ill. mi ezeknek...

Kik az előadó ill. mi ezeknek a számoknak a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két szám címét és előadóját keresem!


Az első:

Az előadó, ha jól emlékszem, egy magyar zongoraművész (férfi). Talán szőke hajú. Mindössze a szám klipjére emlékszem, amiben egy zongorán játszik, és a zongora felett vagy annak a tetején valami számítógépes effekttel megoldott inda/virág/vezeték szerű valamik vannak. Úgy emlékszem, fehér volt a zongora a klipben. Úgy rémlik, mintha valami nő is lett volna a videóban, de nem tudom, hogy ő csak ott volt, táncolt, énekelt vagy mit csinált.

Igen, tudom, hogy ez nem a legtökéletesebb leírás, de aki ismeri a klipet, szerintem ebből is rá fog jönni.


A második:

Ez egy külföldi klip, amiben egy férfi és egy nő száját mutatják egészen közelről, miközben csókolóznak. Végig az egész videóban csak a csókolózó ajkakat lehet látni.


2009. jan. 25. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A második szerintem a Demon vs Heartbreaker - You Are My High.


A videoklip: http://www.youtube.com/watch?v=luQAeyJ71qs


Erre gondoltál?


Sajnos az elsőről fogalmam sincs...de még agyalok. ;o)

2009. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az! Köszönöm!
2009. jan. 25. 13:19
 3/4 anonim válasza:
a két száj két férfié, nem?
2009. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindegy.
2009. febr. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!