Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a szám, aminek a...

Melyik az a szám, aminek a klippjében egy csávó leugrik egy magas épületről és a barátnője tökre megijed, de a végén kibontja az ejtőernyőt, amibe az van írva, hogy "Will you marry me"?

Figyelt kérdés
Asszem Nickelback szám,de nem vagyok benne biztos.Előre is köszi.Ezer éve keresem.
2009. jan. 25. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bon Jovi - All about loving you.
2009. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm:))))))
2009. jan. 25. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

NE HALLGASS AZ ELÖZŐ VÁLASZADÓRA!!!a szám:

chad kroeger énekli a nickelback-ból a santana játsza és asszem az a cime hogy intro te night

2009. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
pedig tleg Bon Jovi:D
2009. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is úgy emlékszem rá amúgy,hogy Chad Kroeger énekelte és Santana is játszott.A szám címe:Into the night.
2009. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
az Into the night klipjében egy lány szerepel, aki elszökik otthonról, majd a barátjával autóbalesetet szenvednek. a Bon Jovi klipben ugrik le a csávó az épületről. a Bon Jovi a helyes válasz.
2009. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Atya úristen! Hol éltek ti?


Bon Jovi - All about loving you. Ez a keresett szám


Into The Night- Santana feat. Char Kroeger : az eleján egy pasi áll a ház tetején de nem ugrik le hanem egy üveget ejt le. De ennyi!


És az Into the night klipje nagyon nem arról szól...

Szerintem a Some4day c. klippel kevered az is Nickelback. De abban sem pont arról van szó, mint amit leírtál.


Konkrétan az első válasz kivételével mind egetverő baromság.

2010. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elnézést a helyesírási hibákért, félálomban írtam a tegnapi kommentet.
2010. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!