Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A haverommal fogadtunk, a...

A haverommal fogadtunk, a zenéjével kapcsolatban. Hányast adnátok neki 1-10 skálán?

Figyelt kérdés

Azt,hogy milyen módon,és hogy,hogyan ellenkeztek a vélemények,nem árulom elmert nem szeretném befolyásolni a válaszolókat.Majd a végén elmondom.


Erről a számról lenne szó,és a haverom készítette

http://www.youtube.com/watch?v=_PBUGcQKjKU


Előre is kössz :)


2010. dec. 30. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1
2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10/1
2010. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 böiler ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy az én véleményem ne számítson, mivel nem ebben a műfajban tevékenykedek. :D


Szóval a srác hány éves? 14-15? Mert egy kicsit olyan érzésem van, mikor nagy dolog volt a GTA III, és csináltak szinkront hozzá a lelkes amatőrök. És mikor a nagy gengszterek megszólaltak a nyámnyila 14 éves srácok hangján, mi attól szartunk be. :D

De nyugi, majd idővel férfiasabb lesz. Erről nem tehet.


Szöveg nem rossz, volt benne 1-2 jó rész, ami még tetszett is.


Az zenei alapja nem tetszik, de nyugi, nem személyes. Gyűlölöm az összes ilyet. Illetve nem gyűlölöm, nem szeretem. Azt bírom mikor megszólal a gitár, majd utána a dob. SZóval erről nem nyilatkozok. :D


4/10


Nem lehúzásként írtam, csak ez a véleményem.


17/F

2010. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2010. dec. 30. 14:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Az alapot,nem ő készítette,de más alapra nem nagyon passzolt.Még 2 hónap és 15 éves lesz.Van több szám is,de ezekre érdeklődünk.Amit előbb linkeltem be
2010. dec. 30. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első 1 a 10-ből

A második is

2010. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okés kössz.Szóval az volt a fogadás,hogy én mondta azt,hogy telibe 5 átlag lesz.Ő pedig,hogy 4.És akihez áll közelebb az eredmény az nyer,és fizet egy vagy 2 pezsgőt.Ha én nyertem volna,akkor 2-t (mivel az jobb eredmény meg nm is akart belemenni a fogadásba mer tök felesleges azt mondta :D ) És ha ő nyer,akkor 1,mer azt mondta,hogy az jóval valószinűbb :D.(akartam benne tartani hogy gyakorolja)
2010. dec. 30. 14:36
 8/11 anonim válasza:
tőlem megkapja a 10 et én szeretem ezt a műfajt de aki nem szereti az ugysem fog neki 3-nál többet adni és kevesen szeretik de szerintem jo nagyon is:)
2010. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ó köszi a választ!! Ünnepelünk +arra lesz a +1 pezsgő XD.Haver nevében nagyon kössz a választ :)
2010. dec. 30. 18:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a videói közt van több szám is,ha érdekel.
2010. dec. 30. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!