Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A lord zenekar 35. születésnap...

A lord zenekar 35. születésnapi koncert DVDn látott koncert eltér a többitől? Úgy értem tényleg mindig ilyen jó a hangulat és a közönség tényleg ennyire aktív? Azt is olvastam valahol, hogy a Vándor c. szám alatt csomóan letérdelnek. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon jó zenekar, és ledöbbentett a DVD. Ha tényleg olyan a közönségük, akkor valóban a Lordnak van Magyarországon a legjobb közönsége:)


Remélem egyszer én is ott eshetek extázisba, élő koncerten.


2011. jan. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Rengeteg Lord koncerten voltam már, és tanúsítom, hogy a közönség mindig aktív. :)

Azt, hogy tényleg letérdelnek-e, azt nem tudom, nem szoktam a közönség soraiban járkálni, de mindig énekelnek, az biztos. :)


Remélem sikerül eljutnod néha egy-egy koncertre, elég sok ingyenes koncert is van, azok között is vannak jobbak. :)

2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaz, hogy letérdelnek! Én is letérdeltem!
2015. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azért válaszolok.

Én is láttam a felvételt a 35.koncertől és tegnap volt a 45. amin ott is voltam.

A Vándornál amint elkezdődött mutták a kivetítőn ahogy sorban az eleső sor letérdel, körülöttünk is páran letérdeltek, van aki világított is öngyújtóval az elején a lassú résznél.

A közönség a többi dalnál is aktív volt nagyon, végig énekeltük és ugráltuk

2017. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*mutatták
2017. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!