Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A koncer utáni after partykon...

A koncer utáni after partykon (mint pl. ami a Depeche Mode koncert után lesz) ott szoktak lenni a zenekar tagjai is? Tudom h szokott utána lenni buli, ahol az énekesek is ott vannak, oda hogy lehet bejutni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért afterparty mert ott a banda is. az sok mindentől függ általában hogy hogy alakul. a tényleg nagy zenekaroknál (mint pl a DM is) általában csak meghívottakat engednek be. a kisebb zenekaroknál, ahol nem olyan nagyon szervezett az afterparty, pl backstage pass, vip-belépő kell hozzá, vagy van ahol bárkit beengednek. van hogy ott helyben van megtartva ahol buli volt, van hogy vmi más klubban szervezik meg. szóval ez sokmindentől függ.
2009. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen. Én a januári DM koncert After partyjára szeretnék bejutni, hogy szerezhetnék meghívót? Lányokat általában beengednek, nem? :) Hol érdeklődhetnék?
2009. jún. 22. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos fogalmam sincs. én soha nem voltam DM koncerten, nem igazán ismerem őket hogy milyen a zenekar (mármint mennyire nyitottak a rajongóik felé meg ilyesmi). szóval sajnos ebben nem tudok tanácsot adni. figyelj, én már a DM-nál sokkal kevésbé ismert zenekarnál is láttam olyat hogy a 'kötelező' előre eltervzett fotózkodáson meg autogramm-osztáson kívül próbáltak minél rövidebb úton meglógni a rajongók elől pedig nem is volt ott olyan sok rajongó csak épp elég fanatikusan elvetemültek voltak. végülis az afterparty nem egy meet&greet, szóval nem igazán a rajongókkal való találkozásról szól. az hogy egyes zenekarok hogy rendezik az afterparyjukat, függ a managementtől, a helytől ahol tartani fogják (pl mennyi férőhelyes), mennyi idejük van bulizni (pl. ráérnek bőven vagy már korán reggel kell indulniuk a köv. koncert helyszínére), meg zenekaronként nagyon változó. és más zenekarokból, akiket ismerek, kiindulva, nincs szükségük rá hogy csak azért beengedjenek téged mert lány vagy, ha groupiek kellenének nekik azokat könnyedén összeszedik máshonnét nem pont a rajongóik közül a koncertről. de mondom, nem ismerem ilyen szempontból a DM-ot, szóval ezt csak más koncertek tapasztalata alapján írtam.
2009. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol lesz az afterparty?
2009. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lesz? :D


volt afterparty, de nem maradtak Martin-ék...


Amúgy lesz DM konci januárban is, akkor maardni fognak mert nem lesz rögtön utána koncertjük. Vagy a szállodába ahol megszállnak vagy vhol máshol.

2009. jún. 30. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A Januári érdekelne. Szerintem nem nagyon van nekik nyilvános after partyjuk, bár 2006ban Martint megverték, egy kocsmában vagy hol.
2009. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!