Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a Flour ugyan asz a Flour?

Ez a Flour ugyan asz a Flour?

Figyelt kérdés

Van ez a hülyegyerek, aki énekli a partyarcot aztán neten találtam egy zenét, a 3-3-mat, amiben egy szintén Flour nevű előadó úgy szidja a nőket, mint a bokrot:D

Na most ez a két tag ugyan az?


2011. jan. 9. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
igen, de fluor :D amúgy én is utálom :D
2011. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a 3-3 mas zene az jó:D

Amúgy meg leszarom, tőlem azt csinál mindenki, amit akar:D

2011. jan. 9. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak hogy képben legyél: Volt egy Fluor Filigran régebben, aki underground hip-hop világában volt (el)ismert, mert ütős szövegei voltak, jól rappelt és gyakran odamondogatott embereknek. (nézz utána: G*cigránát, Tudinni, Pics@készen) Most is van egy Fluor Filigran, akinek a fő stílusirányzata pop, rappes beütésekkel, nyálszagú szövegekkel, viva cicafiút csináltak belőle, a célközönség is már a 10-13 év körüli kiscsajszik lettek, sőt a Mizu c. klipjétől egyenesen telibehánytam a monitort.. Ugyanaz a szituácó mint SP-nél, csak ő sokkal korábban melegedett fel, és nem mellékesen "legjobb haverként" húzta le Fluornál is a normális rapzenét a retyón
2011. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!