Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy gitárom aminek a 4....

Van egy gitárom aminek a 4. bund e húrjánál nyekergő fülsértő hangot ad ki és nem tudom miért. Esetleg valakinek van ötlete mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a nyekergő fülsértő,nem egy konkrét kifejezés,és sztem mindenki máshogy képzeli el.de általában minden ilyen dolog oka az,hogy a húr hozzá ér a bundhoz.
2011. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen...lehet félreértettél de én ezt az egész kérdést úgy értettem,h ha az e húron akármelyiket lefogom szép a hangja,de valamiért a 4.bundnál ilyen érdekes sikító hangja van >.< bocsi, de máshogy nem tudom ezt kifejezni ^^"
2011. jan. 10. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
őőő...lány vagy?:D igaz ennek semmi köze a kérdéshez,de kíváncsiságból...amúgy még mindig nem értem,de asszem nem is fogom:D lehet azért sikít,mert ott fáj a gitárnak,vagy én nem tudom...őőő...ha lehetőséged van rá,akkor tölts fel jutubéra egy videót,és linkeld ki.sajnos másképp nem tudok segíteni:)
2011. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és...akusztikus,klasszikus,netán elektromos gitár,plusz még annyit,hogy kb milyen kategóriájú.
2011. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!