Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan, hogy pl beteg az...

Van olyan, hogy pl beteg az ember és hallgat egy zenét, majd később ha meghallja szarul érzi magát?

Figyelt kérdés

lehet hogy viccesen hangzik de én így vagyok ezzel:

http://www.youtube.com/watch?v=LYaZYmTwOxA


lázas,beteg voltam és nem tudom miért de ezt hallgattam,azóta ha meghallom a világból ki tudnék szaladni :)


2011. jan. 10. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, bár ez olyanannyira idegesítő számomra, hogy már most ki tudnék szaladni az univerzumból. :D Nem igaz hogy nem fáj az emberek feje ettől... pedig én is hallgatok house/dnb/trance zenéket alkalmanként.
2011. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek, ettől én is rosszul lettem.

Nem lehet, hogy régen is ettől lettél lázas beteg? Be kéne vizsgáltatni az ÁNTSZ-nél.

2011. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez...ez... fos nagyon :D


Tényleg megfájdult a fejem, ez a tuc-tuc meg a francia szöveg, nem nyerő párosítás :D

2011. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen


az agy reagál a rossz emlékre

2011. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat!

Én a kiwis üdítővel vagyok így. Mikor beteg voltam, ezt az üdítőt ittam, persze mindig kihánytam. Azóta ha csak megérzem a szagát, felfordul a gyomrom!;D

2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,pavlovi reflexnek hívják...

A kislányomnak mindig ugyanazt éneklem lefekvés előtt...ha elkezdem énekelni ásítozni kezd ..

Itt egy kicsit primitívebb példa: Egyszer régen nagyon sok pálinkát ittam,és hánytam,azóta ha csak pálinkával kínálnak,vagy csak elég megéreznem az illatát..szinte rosszul vagyok...az agy sokmindenre emlékszik,pl. régen volt egy barátom,sokszor hallgattunk egy bizonyos számot,miután szakítottunk,mindig sírhatnékom volt,ha meghallottam azt a számot,de még most is eszembe jut róla...

Vannak ilyenek...

2013. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!