Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgatttok valamit ezek...

Hallgatttok valamit ezek közül az előadók közül? (Többnyire rock együttesek)

Figyelt kérdés

Alvin és a mókusok, Amorphis, Avenged Svenfold, Billy Talent, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Bullet for my Valentine, Children of Distnce, Demi Lovato, Depresszió, Dirty Dogs, Disturbed, Eminem, Evanescence, Finger Elven, Foo Fighters, Good Charlotte, Green Day, Headhunter, Ill Nino, Insane, Kárpátia, Kelly Clarkson, KidCrusher, Kings of Leon, Leander, Linkin Park, Lost Prophets, Marilyn anson, Metallica, Muse, My Chemical Romance, Nightwish, Nirvana, N-Dubz, Papa Roach, Porcelain and the Tramps, Road, Selena Gomez, Slipknot, Static-X, Sugarcult, Sunrise Avenue, Superbutt, System of a Down, Tankcsapda, Three Days Grace, Waltari, Wrong Side of the Wall, 30 seconds to Mars

Néhány számot szeretek még az Anti Fitness Clubtől, Bowling for Soup-tól, Marc Terenzi-től, Meat Loaf-tól és a Superhero-tól.

És bocs a hallgatttok miatt, csak így engedte kiírni.


2011. jan. 12. 20:30
1 2
 1/18 szamóca. ***** válasza:

hát...

akkor kiemelem azokat amit még ugyahogy szeretek is:D

Avenged Sevenfold, billy talent, green day (régi számai), manson esetleg, nirvana, papa roach, threedaysgrace.... hát ezek talán, de úgy igazán azthiszem talán a7x meg greenday régijei az amit tényleg hallgatok. ennél rokkosabb rokkot szoktam :D

2011. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pl miket hallgatsz?

Köszi a választ.

2011. jan. 12. 20:50
 3/18 szamóca. ***** válasza:

inkább punk, industrial metal, electronic rock, néha glam rock:D sokmindent nagyon.

az már nem egészen ez a vonal, de hangulatfüggően hallgatok ilyesmi könnyebb zenéket is.

2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 12. 21:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Amiket én szeretek ezek közül azok: Bullet for my Valentine, Depresszió, Evanescence, Good Charlotte, Green Day, ll Nino, Kárpátia, Linkin Park, Marilyn Manson, Metallica, Nirvana, System of a Down, Tankcsapda, Slipknot, Static-X, és még amit nem említettél és szeretem az pl. Escape the Fate meg KoRn.. :)
2011. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bon Jovi, Eminem, Evanescence, Green Day, Kelly Clarkson, Linkin Park, Papa Roach, Marilyn Manson, Nightwish, Selena Gomez, Slipknot, System of a Down, Tankcsapda, 30 seconds to Mars


Van akitől csak 1-2 számot, de igen, hallgatok... ezektől..

2011. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szeretem: Alvin és a mókusok, Depresszió, Evanescence, Muse, MEtallica, MArilyn Manson, Nirvana-imádom, Papa roachnak van egy száma amit nagyon szeretek, ROAD- egyi legjobb együttes, Slipknot, SOAD, Tankcsapda :)
2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Burning the masses,carnifex,meg meg egy par ami nem szerepel itt.
2011. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja es Leandert ki kell emelnem...o egy zseni.
2011. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Daweee000 ***** válasza:
100%

Ezek kötül Bon Jovi, Nirvana, esetleg Metallica.

Nálam a Guns n' Roses az etalon :D

2011. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!