Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez gitárt vásárolok,...

Ibanez gitárt vásárolok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Eddig 3-féle Ibanezt néztem ki, az első egy GRGR121EX-es, 2 Humbucker pickupja van, a 2. GRG170DX-BKN-es 2 Humbuckerrel és 1 SC-lal, a 3. GRGM21GB-BKN-es 2 Humbuckerrel.

Az első 2 közül melyik szólna jobban ha pl. Metallica jellegű zenét szeretnék játszani(trash metal)?


2011. jan. 15. 12:55
 1/5 Daweee000 ***** válasza:
Én a helyedben az elsőt vagy az utolsót venném a fix húrláb miatt, mivel ebben az árkategóriában még rossz minőségű tremolót raknak a gitárokba, amik hajlamosak az elhangolódásra még ha nem is használod a kart.
2011. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ibanezt szerintem ne vegyél, Metallicához külön jó az ESP Kirk Hammet gitár, olyanból van több is, olyan stílus viszont nincs hogy trash metal.

:)

2011. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik nem Ibanez...
2011. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában nem a legjobbak az ibanezek nézz használtan egy jobbat és zsír lesz :)
2011. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem az árkategória a lényeg, hanem hogy G betűvel kezdődik. Az ibanez Gio semmire való
2011. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!