Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány óra gitározás szükséges...

Blademetal kérdése:

Hány óra gitározás szükséges egy nap egy nagyon magas szintű játék eléréséhez, és milyen gyakorlatokat kell végezni?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy olyan írjon, aki ért hozzá.
2011. jan. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

fiatalon kezded ,napi 2-3-4 órát vagy többet...


http://www.youtube.com/results?search_query=Guitar+Exercise&..


4 éve gitározok ,de még nem sikerült teljesen megtalálnom a stílusom ezért csak heti 1-2 órát gyakorlok.

2011. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 1, éve gitározom. 1 hónapja napi 2-3 órát játszom. 17 fiú vagyok.
2011. jan. 18. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen kezdtem, és kábé 16 éves koromig napi nyolc órákat is végiggitároztam. Tulajdonképpen azóta nem is nagyon érzem, hogy fejlődnék. Azóta nem is szeretem magamat gitárosként definiálni, most már inkább csak az általános dalszerzési és hangtechnikai (szintetizátor programozás, hangtan) dolgokkal foglalkozom, meg persze szinten tartom a gitározást is. De szerintem nagyon sok múlik azon is, hogy mennyire helyezed magasra a lécet már az elején. Amikor elkezdtem játszani, csupa technikás metálzenét hallgattam (Opeth, Dream Theater, Cynic, Nile), és szerintem ez is sokat segített abban, hogy sikerüljön olyan szintre jutnom, amivel elégedett vagyok. Mármint a gitártudásommal.
2011. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz!
2011. jan. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!