Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározás! Mennyi idő? Nagyon...

Gitározás! Mennyi idő? Nagyon nehéz? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy szeretnék gitározni..

17éves vagyok , napi 1,5-2óra ráfordításom lenne, és itthon szeretnék tanulni!

Van egy akusztikus gitárom, és az égvilágon semmi zenei képzettségem:D

Kb mennyi idő lenne megtanulnom alap számokat játszani?

Nem szeretnék hatalmas bandákban játszani, szóval szeretnék tudni játszani ,de nem profi szinten...

Egy ilyen számot mennyire nehéz lenne elgitározni[ http://www.youtube.com/watch?v=lMrCW07XBS8]?

,vagy másképp teszem fel a kérdést, mennyi gyakorlás/tanulás után tudnék eljátszani ilyeneket?

A válaszokat előre köszönöm:)


2011. szept. 18. 17:59
 1/6 anonim válasza:

Nem könnyű, főleg hogy semmit nem tudsz a zenéről.

Mindenki csak azt látja hogy nekünk gitárosoknak fel s alá jár a kezünk és csak úgy jönnek a hangok de az akkordokat sokáig kell gyakorolni.

kb 1 év után az alapakkordok tűrhetőek lesznek, ha minden nap gyakorolsz.

Viszont ha szeretsz zenélni akkor az elején nem fogod abbahagyni mert annyira szereted.Az eleje mindig unalmas. :)

Az én tippem:

Próbáld ki!

Mit veszthetsz? Max megszereted és ezután csak gitározni fogsz :)

Sok sikert!


Fiú vagy lány vagy egyébként?

2011. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok...mindenképpen ki szeretném próbálni, mint ahogy mondtad, nem veszthetek semmit:D

Jelenleg nagyon nagy kedvem van hozzá,és eléggé kitartó típus vagyok..remélem jól fog menni,és tetszeni fog:D

szerinted, internetről nagyon nehéz megtanulni?

2011. szept. 18. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
oníl tevagy az? :D:D:D majd tanítok pár dolgot amit tudok xD :D
2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem oníil vagyok xD:D Tealc vagyok oO
2011. szept. 18. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
csináld. megtanulod.
2011. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a nyár végén nagyon megakartam tanulni gitározni,fogalmam nincs honnan jött az ötlet.

Szeptemberben van a szülinapom,a szüleimtől kaptam egy akusztikus gitárt (klasszikus). Mindennap sajnos nincs időm játszani,de egy héten kb. háromszor szoktam,de akkor 1-1.5 órát. Rengeteg oktató videó van az interneten ami segíthet és persze nagyon sok türelem meg idő kell. Én úgy szoktam,hogy megtanulok egy pár akkordok és rögtön próbálok új számot tanulni s olyan akkordokból áll amiket megtanultam. Nagyon boldog voltam amikor sikerült az első számot megtanulnom :))

Noémi.

2011. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!