Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fluor-ba mi olyan nagy szám...

Fluor-ba mi olyan nagy szám amiért sokan szeretik?

Figyelt kérdés

énekelni nem tud,

próbálkozik a rappel ,de az sem megy neki


akkor miért kedvelik sokan?


2011. jan. 24. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sp és justin bieber ugyanz a stílus, pláne hogy titokban együtt hálnak
2011. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
nem tudom én 15 éves vagyok de a korombeliekkel ellentétben én utálom sp-t meg az összes ilyen fost
2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Jó a stílusa. Egyszerűen pozitívan hat mindenkire a humorával,a "bolondságával",az öltözékével. Szó szerint színes egyéniség.Sokan külsőre is vonzónak tartják,bár ebben megoszlanak az emberek. Az is kedvelté teszi még,hogy "leszarja" a celebséget,nem kíván az lenni.Pusztán azért énekel,rappel ,mert szereti ezt csinálni és mindne jó buliban benne van.
2011. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

16:49 köszönöm a véleményedet:)


és a többi építő jellegű kritikát is:D

2011. jan. 24. 17:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából csak azt nem értem mindebben, hogy még a humora is olyan szinten erőlétetett és FOS, hogy elmondani sem tudom.


Mondjuk mi simán szoktuk partiban hallgatni a számait (mondom ezt úgy, hogy főként free-jazzt, kortárs klasszikust és powernoise/terrorcore zenéket hallgatok és játszok), mert az TÉNYLEG vicces, ahogyan próbál vicces lenni.

2011. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ok az, hogy sajnos a mai világ inkább pop meg hip-hop orientált és ezeket a zeneszerzőket szeretik jobban. Sajnos.
2011. jan. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Haha. kivi vagyok te miket hallgatsz. Mert a beszűkült hozzáállásod alapján feltételezem, hogy ugyanúgy popzenét, csak mondjuk metálban (Metallica, ilyesmik). A popzene is lehet tökjó, meg szar is. Ennek semmi köze ehhez.


Meg amúgy sem értem, mi az, hogy sajnos. LoL. SZörnyű hely a világ, amiért mindenki azt meri hallgatni, ami neki bejön. Horror.

2011. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még egy apróság: a világ MINDIG pop-orientált volt. AZért hívják így ezt a műfajt. Mert az a populáris. Persze ezt lehet magyarázni hosszabban, de minek.
2011. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem. uccsó előtti rosszul gondolod, a mai világban az emberek nagyon befolyásolhatóak ,és ezért sok ember hallgatja ugyanazt a zenét ,mert egymástól látják, óvodába már megkezdődik a káromkodás ,mert ezt is egymástól tanulják ,még olyan gyerek is elkezd káromkodni aki otthon nem szokott.


mondjuk úgy az emberek azt hallgatják amit a többi:)

2011. jan. 25. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert valaki (pl.ő maga) kitalálta, hogy most nagyon menő, a sok, könnyen befolyásolható fiatal meg megy kikövezett úton.

Szerintem inkább banális és idegesítő alak, cseppet sem vicces.

2011. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!