Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 Hetes kismama vagyok és a...

16 Hetes kismama vagyok és a párom itthagyot minket, van egy fiam már az előző kapcsolatomból, de ugy szeretik egymást mintha apa és fia lennének. Furcsa az egész amiért elment, és nem tudom vissza jön e még?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha a pici megszületik mindenképp visszatérünk rá,de lehet hogy előbb is.Az egész azzal kezdődött hogy az anyja házat akart venni neki haszonélvezettel,én pedig e miatt összevesztem vele,igy nem vették meg.De most mégis megveszi neki,lehet az volt a feltétel h ne legyen velünk?Most albérletben lakunk,de én költözöm anyukámhoz,most a párom elment de ő fog itt lakni ahogy mi elmentünk.Mondta a fiamnak hogy bármikor lejöhet hozzá (8 háznyira fogunk egymástol lakni)ha akar mindennap.És jön veem orvoshoz is és fizeti is,most is a fizetését nálam hagyta,mindenben segit.Ugy érzem hogy muszájbol ment el,de ne mmondja meg,csak azt mondja hogy most jobb így egyenlőre.Mit gondoltok visszajön még hozzánk?Nem igazán birom nélküle,tegnap is 3 szor találkoztunk!Ha ne makarna minket akkor nem is törődne velünk nem?
2009. máj. 9. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod, valóban úgy néz ki, hogy nem vagytok közömbösek a számára, mivel törödik Veletek. De az, hogy az édesanyja miatt hagyja szétrombolni a kapcsolatokat, és pont a terhességed alatt szétköltöztök, ez.......még enyhén fogalmazva is nem szép dolog. Neked pont most lenne a legnagyobb szükséged a támogatásra (nem a pénzre, amivel fizeti a vizsgálatokat, hanem lelki támogatásra!). Nem értem igazán, hogy miért teszi ezt. Akármennyire is szereti az anyját, egy idő után el kell szakadni a szülöktől, és mérlegelni, hogy mi a fontosabb. Túl kiszolgáltatott helyzetben "játszik" a Te érzelmeiddel. És ez nem szép dolog.

Remélem, hogy hamar megoldódik ez a helyzet és nyugodtan élhettek együtt a gyerekekkel, boldogan!

2009. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vissza fog menni,én is voltam ebben a helyzetbe.Kötődik hozzátok,és ez jó jel.Nagyon drukkolok neked!
2009. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-dik válaszoló:el mondanád mi volt veletek?Én nagyon félek hogy mégsem jön vissza,és nem tudom ezt egyedül végigcsinálni.Írhatsz privátba is ha gondolod,nagyon érdekelne hogy mi történt veletek és miért volt ami volt.köszönöm a válaszokat
2009. máj. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!