Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Heavy Metalt/Rockot stb....

Heavy Metalt/Rockot stb. Vagy. Technót/Discót szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%

A hevimetált is utálom, a technot is utálom. Igazából nem tudom miért pont erre a két műfajra voltál kíváncsi a millió közül. Pedig amúgy kevés műfaj van, amira alapból azt mondom, hogy nem szeretem.


Bár van egy, azaz EGY darab techno (hát house, vagy miaszar, az asszem techno alkategória) előadó, akit bírok, míg heavy-n belűl senki nem ugrik be, akitől ne hánynék.


De amúgy leginkább porg-death metál, IDM, powernoise és kortárs klasszikus párti vagyok.

2011. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

értem...szerintem a techno...disco stb....egy nagy sz@r...

de a rock annál jobb!!

2011. jan. 27. 18:47
 3/28 A kérdező kommentje:
még nézőpontokat!!
2011. jan. 27. 18:47
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez szerintem egy baromság. Rockzenében is van sok undorító mocsok, ahogy technoban. És főleg azok szoktak undorítóan szar rockzenét hallgatni, akik simán rámondják egy műfajra, hogy az márpedig szar. Bizony. Én ezért most azt sem fogom mondani, hogy nem szeretem a heavy metált, meg azt sem, hog nem szeretem a technot. Csak még egyik műfajban sem hallottam olyat, ami tetszett volna. (Mondjuk attól függ, mit nevezünk diszkónak, mert szerintem ez nem egy konkrét műfaj. De dreampop számokat simán el tudok képzelni diszkóban, ott meg már vannak érdekes dolgok.)
2011. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Rock, hard rock, glam metal, blues, rock and roll. De minden zenét tudok szeretni, amibe HANGSZEREK vannak. Kivéve pop, meg mulatós.
2011. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%

LOL


Mert szerinted mi hangszer? MEg milyen olyan zene létezik, amit nem hangszerrel csinálnak?

2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Na mond meg nekem, hogy mondjuk a dídzsé tijesztó milyen hangszeren játszik, mikor elmegy valahova "fellépni"?
2011. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

heheheh...max. az álmaiban dobolgat 1 kicsit!!

ha felkel leül a gép mellé és beprogramoz valami sz@rt...amit másnap elad!!

ENNYI

én 14/F vagyok...és halottam már mindent....de szerintem a rock a legjobb (de nem állok vitába)

2011. jan. 27. 19:01
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, mert a kvintakkord marha nagy tudást igényel...
2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

hát többet mint a sz@r programozás!!

azt még én is tudok..pedig f@sz vagyok a géphez!!

2011. jan. 27. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!