Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Széthasad a Strato gitárom,...

Széthasad a Strato gitárom, hogy javítsam szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy elég öreg hangszerről van szó 10-15 év kb nem egy nagy márka. Annyit nem ér az egész hogy most én fizessek rá egy csomót, hogy egy szakember megcsinálja ez egy olyan mindegy gitár. Valaki találkozott már ilyen problémával? Halottam olyanról hogy sok idő után ez a test forma megadja magát ezeken a helyen. A kérdés, hogy szerintetek, hogy tudnám házilag javítani /szerszámaim vannak/? Egyszer már kiszakadt belőle a híd de azt meg tudtam csinálni visszaragasztottam soha nem jön ki onnan. Viszont most nincs ötletem... a testet nem akarom kicserélni mert az 10-15 ft-nál kezdődik. Bármi ötletet, elképzelést szívesen fogadok! :) Nem vagyok egy kétbalkezes, türelmem van, a fa munkákat szeretem.
2011. febr. 2. 01:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az én 30 éves gitáromat már csavarok (picik), vaspántok és ragasztó tartja össze :D Szegénynek elkezdett leválni a nyaka a testéről xd L alakú pici pántot csavaroztam oda és most jó...
2011. febr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képet tudsz linkelni?
2011. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!