Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 19 éves fiával, hogy...

Szilvia0103 kérdése:

A párom 19 éves fiával, hogy javítsam a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
A párom 19 éves fia utál engem.Nem velünk él hanem az édesanyával,ugyan ebben a faluban.El mondtam sok embernek a faluban,hogy az annya szerint én egy primitív nő vagyok.Az igazság sokszor fáj,ezért a párom fia utál engem.Mit tegyek,hogy ne utáljon?
2011. nov. 1. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit közeledni felé, de vigyázz, hogy ne vidd túlzásba, mert annak az lehet a vége, hogy Te egyet lépsz felé, Ő pedig kettőt hátra.

Eleinte csak kis dolgokban kedveskedj neki. Például, ha nálatok van, megsütöd/főzöd a kedvenc ételét. Megdicséred, ha valamit elpakol maga után. Nem tudok konkrétumokat írni, mert nem ismerem, hogy mennyit van nálatok.


19/L

2011. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kéne tudni, hogy miért gondol primitívnek. Mégis csak egy felnőtt emberről beszélünk, van elkézelése a dolgokról. A többit az előttem lévő leírta.
2011. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.A második hozzá szólohoz ,annyit tennék,hogy nem tudom mi baja a volt asszonynak velem,hogy primitívnek tart.Az is lehet,hogy magából indul ki.:-))).Lehet,hogy bántja a volt asszonyt,hogy válásuk után 4 hónappal össze költözött velem a párom.

A fiúval próbálok kedves lenni,annak ellenére is,hogy nem nagyon beszél velem ,és érezteti az utálatot.Pl.:nem kér abból amit én csinálok,ha kérdezem adjak ragtapaszt mert el vágta az ujját,nem kell neki,de ha oda adom elfogadja.

2011. nov. 2. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!