Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek kinek kéne képvise...

Szerintetek kinek kéne képviselni-e Magyarországot a 2011-es eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
holdviola !
2011. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem Lakatos Yvette-nek :D

de pl az is tök jó lenne, ha Kökény meg Tolvai Reni elénekelné ott a Caruso-t :))

2011. febr. 2. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem küldenék megasztárost.


Annyi zenekar van, ami igényes zenét játszik.

Omega, Lord, Quimby, Napra, CSík és még megannyi zseniális együttes akik az országot szórakoztatják.

2011. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyják már abba azt a k***a műsort évek óta egyre szarabb.
2011. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lakatos Yvette meg ilyenek még nem indulhatnak, mert csak saját dalt adhatnak elő, ami nekik még nincs. Az eurovízió nem az énekesek versenye, hanem a daloké. :)

Egyébként csak 2010. szeptember 1-je óta megjelent számok indulhatnak, előbb piacra dobottak nem.

2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dalriada ez tuti nyerő lenne


http://www.youtube.com/watch?v=w-93wA_Q3kY

2011. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Balkan Fanatiknak kellene indulnia, mert modern és egyben MO hangzásvilágát is képviseli.
2011. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megasztárost én sem küldenék, de szerintem Wolf Kati nagyot tarolna!
2011. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy Veca meg Reni még csak most lettek híresek, akkor is sokkal jobb hangjuk van mint egyeseknek, akik már rég benne vannak az énekes szakmában. Wolf Kati meg canto tanárnő, úgyhogy akár sajár dalt is írhat, ha az kell.
2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Wolf Katinak már van saját dala, de a többieknek még nincs. Úgyhogy akárhogy is akarjátok, a szabályok szerint a 2011-es versenyen nem indulhatnak Vecáék.
2011. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!