Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted ki képviseli Magyaro...

Szerinted ki képviseli Magyarországot 2011-ben az Eurovíziós dalversenyen?

Figyelt kérdés
Állítólag holnap fogják kihirdetni, tehát már meg van a dal is és az előadó is. Semmi közönség szavazás?? Kíváncsi leszek kit küldenek megint, illetve ki vállalja. Remélem nem a Király Viktor vagy a másik Viktor a Csillag Születikből.
2011. márc. 8. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmm, ez érdekes. Rákerestem most én is, tényleg semmi szavazás, csak holnap kihirdetik. De még arról se volt szó, hogy egyáltalán kik az esélyesek, nem? Igazából fogalmam sincs, ki lesz a "győztes". Részemről Király Viktor rendben lenne, bár azért tudjuk, vannak nála jobbak, de a másik Viktor.. ne vicceljünk már:)
2011. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Holnap kiderül. Az előző évben sok jó dal született, lehetett válogatni. De ugye csak új lehet. Ezt néha nagyon sajnálom, mert Dobrády Ákost Emiliával megnéztem volna. Fülbemászó dal ráadásul Emilia is ismert a nemzetközi porondon.
2011. márc. 8. 12:39
 3/11 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy fórumokon a szavazatok alapján Wolf Katira és Tóth Verára tippelnek. Ezek szerint lehet már kijött dal is? Vagy az hogy új arra vonatkozik, hogy ne feldolgozás legyen?? Nekem Tóth Vera Sorskerék c. dala nagyon tetszik. Azért lenne jó szerintem mert ilyen versenyen nekem mindig azok a dalok a kedvenceim, amelyek kicsit lassan indulnak aztán olyan dinamikus, nagyot szól.

Ha ott is kieresztené a hangját, nagyon szólna a dal.

2011. márc. 8. 12:51
 4/11 Thurston ***** válasza:
Fogalmam sincs, de azért meg kell mondjam, nagyon vicces dolog ez a dalverseny. Erőlködünk mint az állat, hogy a legjobb akutális popsztárunkat küldjük ki, és megmutassuk ki a főnök. Az összes többi ország (najó, a legtöbb) meg poénból teszi ugyanezt.
2011. márc. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire vonatkozik, hogy "új", de Ádok Zoli dala is már jóval a verseny azelőtt kijött, nem?
2011. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel valaki olyan, akiből a világ minden országában legalább 12 létezik.

nem küldenek olyat, aki kicsit is figyelemfelkeltő, vagy esetleg különleges lenne.

2011. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én fogok menni! SP voltam sziasztok!
2011. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Homályos emlékeim vannak róla, de asszem az "új" alatt azt kell érteni, hogy fél évesnél nem lehet öregebb a dal.
2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár évben az egyetlen vmire való eurovíziós dalfesztivál fellépőnk a NOX volt. Ők végre mutattak is egy kicsit a magyar kultúrából. A kicsi is jobb mint a semmi. Nekem meggyőződésem (és az eddigi eredmények is ezt bizonyítják) h ezt a versenyt csak olyan énekes/énekesek nyerheti/nyerhetik meg akik vmilyen pörgős dalt énekelnek. Az ilyen közhelyes, nyálas, tucat, romantikus, lassú, színvonalon aluli rettenetek senkit nem érdekelnek. Ha lassú számmal akar vki indulni, akkor annak a lelket kell marcangolnia, mint pl a molitva. Esetleg ha a szám nem is olyan hű de, akkor az énekesnek kell olyan hangot eresztenie, ami szétszedi az egész teret. V vmilyen nem szokványos hangszeren játszani.

Véleményem szerint, ha egy rock számmal indulnánk, ha nem is lennénk elsők, de nagyon szép helyezést érnénk el az biztos. Vmi jó pörgős, eldobjuk a hajunkat őrület kéne! Vagy esetleg egy Lovasi András :D.

Vagy ami gyönyörű lenne, egy csík zenekar.

Ilyen zenék kellenének oda nem Ádok Zoli meg Csézy...

Rúzsa Magdi is sokkal feljebb juthatott volna, ha nem ezt a rettenet blues számot adja elő. Ráadásul angolul... neki is vmi jó pörgős rockot kellett volna énekelnie! Szóval én azt mondom ne a pop iparunkból próbáljunk kotorni vmit, mert ott ma már érték nem nagyon van. V a kultúránkat hirdessük, v szedjük szét a színpadot és mutassuk Európának h kell zúzni magyar módra! :D


Amúgy ténylegesen a kérdésedre válaszolva, én biztos vagyok benne h vmilyen tehetségkutatóst küldenek... vastag csaba, tolvai reni. Király Viktort én nem gondolom, meg nem is szeretném :P. Sztem ő avval van elfoglalva h befusson Amerikában. Mondjuk ahhoz lehet jó ugródeszka lenne ez az egész... na mind1, nem tudom :D.

2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Most jutott eszembe, pop iparból egyes egyedül Ákost tudnám elképzelni kint. Istenem az de jó lenne!

2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!